Praca FRYZJER Prudnik Gabinet Kosmetyczno Fryzjerski Mariola Grubizna

Piastowska 15, 48-200 Prudnik, powiat: prudnicki, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Strzyżenie, czesanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 875 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Prudnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: prudnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Prudnik

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 875 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: Gabinet Kosmetyczno Fryzjerski Mariola Grubizna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: prudnicki

Gmina pracodawcy: Prudnik

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Prudnik

Ulica pracodawcy: Piastowska

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie damsko-męskie
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Warszawa (mazowieckie)

FRYZJER - od 925 PLN

Cięcie męskie i damskie
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Puławy (lubelskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

koloryzacja włosówpielęgnacja i zabiegi regenerujacesprzedaż kosmetyków
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Drzewce (kujawsko-pomorskie)

wykonywanie zabiegów fryzjerskich, strzyżenie, koloryzacja
Studio Fryzjerskie DORI Śmietana Dorota - 2016-05-19 - Cieszyn (śląskie)

usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Strzyżenie damsko - męskie, modelowanie włosów.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Stalowa Wola (podkarpackie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Zawiercie (śląskie)

strzyżenie damskie i męskie; modelowanie oraz farbowanie włosów; wykonywanie pasem, balejażu, flumbojage, ombre; wykonywaniwodnej ondulacji
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

-strzyżenie damskie i męskie, dziecięce- koloryzacja-upięcia, modelowanie
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Sadki (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - 1 850 - 2 300 PLN

Wszystkie czynności związane z zawodem fryzjer, obsługa klientów, farbowanie, strzyżenie.
Instytut Zdrowia i Urody M-COSMETIC Malwina Gaca - 2016-11-10 - Nysa (opolskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

Prace fryzjerskie w zakresie:- strzyżenie damskie, męskie, dziecięce,- farbowanie,- upięcia.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Więcbork (kujawsko-pomorskie)

samodzielne świadczenie usług fryzjerskich
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

pomoc w salonie fryzjerskim, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

Prace stolarskie
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Głogówek (opolskie)

Strzyżenie damskie, męskie, modelowanie, stylizacja włosów, fryzury okolicznościowe, farbowanie, baleyage. Praca na dwie zmiany(8-16,13-21). Miejsce pracy Wrocław.
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Wrocław (dolnośląskie)

Strzyżenie damsko-męskie.
R&R Robert Krawczyk - 2016-04-19 - Kraków (małopolskie)

WYKONYWANIE ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH I CHEMICZNYCH ZABIEGÓW, STRZYŻENIE I STYLIZACJA FRYZÓR;WYKSZTAŁACENIE ŚREDNIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚC WYKONYWANIA ZABIEGÓW STYLIZACJI I STRZYŻENIA WŁOSÓW, DYPLOM UKOŃCZENIA KURSU FRYZJERSKIEGO, 12 MIESIĘCY DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO NA PODOBNYM STANOWISKU
ISKRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Obsługa klienta, strzyżenie, utrzymywanie czystości w miejscu pracy, obsługa kasy fiskalnej
SG EXPRES SYLWESTER GRODZKI - 2016-08-19 - Grójec (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace budowlane
LIXSUS Sp. z o.o. - 2016-09-07 - Prudnik (opolskie)

FRYZJER - do 925 PLN

Strzyżenie, koloryzacja włosów.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Wrocław (dolnośląskie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Wykonywanie zabiegów fryzjierskich,
ANNA KRZYŻANIAK ANNA STUDIO FRYZJERSKO-KOSMETYCZNE - 2017-01-04 - Kalisz (wielkopolskie)

DRUKARZ - od 2 600 PLN

Pomoc przy maszynach drukarskich
VTO-DEKOR SP.Z.O.O. - 2016-02-15 - Głogówek (opolskie)

Usługi w zakresie fryzjerstwa damsko-męskiego. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-17.00, w soboty w godz. 7.00-14.00 - wg ustalonego grafiku.
INDEKA DESIGN Danuta Indeka - 2016-01-15 - Bielsko-Biała (śląskie)

Oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP do 30 r.żUsługi fryzjerskieII zmiany
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Prudnik (opolskie)

KELNER - BARMAN - od 1 850 PLN

Praca w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Szybowice (opolskie)

WG WNIOSKU
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Mława (mazowieckie)

Obsługa klienta
Studio Fryzjerskie Hanna Miłosz - 2016-04-01 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

- strzyżenie,- modelowanie,- farbowanie,- rozjaśnianie,- trwała ondulacja,- mycie włosów,- zabiegi pielęgnacyjne włosów,
Salon Fryzjerski Militowska Magdalena - 2016-03-31 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)