Praca FRYZJER Proszowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Proszowice, powiat: proszowicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: strzyżenie, farbowanie, upięcia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Proszowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: proszowicki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Data zakończenia pracy: 14.12.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Krakowska 11, 32-100 Proszowice, powiat: proszowicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: proszowicki

Gmina pracodawcy: Proszowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Proszowice

Ulica pracodawcy: Krakowska

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 14.03.2016