Praca Skrzypiec - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Skrzypiec, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 8 ofert pracy Skrzypiec.

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 086 PLN

Transport towrów na terenie UE.
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Skrzypiec (opolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT - 997,4 PLN

Praca przy kurniku przy obsłudze hodowli kur niosek. Zapewnienie odpowiednich warunków hodowli. Zapewnienie odpowieniej ilości paszy. karienie kur niosek: dawkowanie paszy i pojenie. Chwytanie kur na potrzeby hodowlane, weterynaryjne. Obsługa automatów do zdawania paszy, wody. Zgłaszanie opiekunowi wszystkich nieprawidłowości. Dbałość o czystość zwierząt. utrzymywanie porządku na kurniku. Przestrzeganie przepisów sanitarnych w celu uniknięcia chorób odzwierzęcych
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Skrzypiec (opolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT - 997,4 PLN

Praca przy kurniku przy obsłudze hodowli kur niosek. Zapewnienie odpowiednich warunków hodowli. Zapewnienie odpowieniej ilości paszy. karienie kur niosek: dawkowanie paszy i pojenie. Chwytanie kur na potrzeby hodowlane, weterynaryjne. Obsługa automatów do zdawania paszy, wody. Zgłaszanie opiekunowi wszystkich nieprawidłowości. Dbałość o czystość zwierząt. utrzymywanie porządku na kurniku. Przestrzeganie przepisów sanitarnych w celu uniknięcia chorób odzwierzęcych.
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Skrzypiec (opolskie)

TECHNIK ELEKTRYK - 997,4 PLN

Zdobycie umiejetności wykonywania prac w zakresie prac montażowych i remontowych podzespołów oraz urządzeń elektrycznych, lokalizowanie uszkodzeń i wykonywanie napraw urządzeń i maszyn elektrycznych.
kontakt przez PUP - 2017-06-26 - Skrzypiec (opolskie)

HYDRAULIK - 997,4 PLN

Nauka wykonywania prac montazowych i remontowych instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych. wykonywanie prób szczelności, regulacji i płukania instalacji. Wykonywanie prac montażowych.
kontakt przez PUP - 2017-06-26 - Skrzypiec (opolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Przyjmowanie do magazynu towarów(zbóż, jaj), ich rozmieszczenia i układanie na wyznaczonej powierzchni. Zabezpieczanie towrów na magazynie przed ich zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą. Prawidłowe oznakowanie składowanych towrów. Przygotowanie towrów do wydania i sprzedaży. Sporządzenie dokumentacji związanej z obrotem towrowym na magazynie. utrzymywanie porządku iczystości w magazynie, przejzdowości dróg transportowych, ekspoloatacyjnych i pożarowych.
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Skrzypiec (opolskie)

KIEROWCA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - 6 000 - 8 000 PLN

Transport towrów na terenie UE.
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Skrzypiec (opolskie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

przygotowanie do pracy na stanowisku spedytora w ruchu krajowym i międzynarodowym, kontakty z firmami transportowymi i spedycjami krajowymi i zagranicznymi, prowadzenie rozmów w języchach obcych, pomoc w przygotowaniu dokumentów dp fakturowania oraz inne
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Skrzypiec (opolskie)