Praca FRYZJER Olsztyn kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: zgodnie z zawodem

Data publikacji: 2016-09-19

Lokalizacja: Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olsztyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Olsztyn

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Wincentego Pola 4, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: szczycieński

Gmina pracodawcy: Szczytno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczytno

Ulica pracodawcy: Wincentego Pola

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA-STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Zakopane (małopolskie)

PRACE INTERWENCYJNE - (UZUP. 15/2017) KASJER - SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

obsługa klienta, kasy fiskalnej oraz terminala, przyjmowanie dostaw, sprawdzanie dat przydatności, dokładanie towaru, utrzymanie czystości na sali sprzedaż oraz zaplecza, robienie cenówek, wprowadzanie dostaw do komputera, robienie zamówień
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Chorzów (śląskie)

ANALITYK BIZNESOWY - od 9 500 PLN

-przygotowywanie planów finansowych i monitorowanie wyników bieznesowych według planów jednostki, departamentu lub marki-przygotowywanie i prezentowanie analiz finansowych do jednostek finansowych i biznesowych w celu wspierania podejmowania decyzji biznesowych-zapewnianie wsparcia dla rocznych planów budżetowych oraz kwartalne szacowanie przewidywalnych procesów-upewnianie się, że raporty finansowe są dobrze przeprowadzane oraz zapewnianie wsparcia dla innych projektów, inicjatyw- zbieranie, zestawianie i analizowanie danych finansowych w celu uwzględnienia transakcji finansowych-przygotowanie ad hoc projektów w zakresie analizy finansowej
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Zabierzów (małopolskie)

PAKOWACZ (OFPR/16/2134) (S) - 997,4 PLN

wg programu stażu. Staż w Tymbarku.
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Wieliczka (małopolskie)

RPO:REJESTRATORKA MEDYCZNA+ - 997,4 PLN

Staż z RPO na 6 miesięcy dla osób od 30 roku życia , które jednocześnie należą do jednej z grup: - osoby w wieku 50 lat i więcej, - kobiety, -osoby pozostające bez zatrudnienia nieprzerwanie przez okres co najmniej 12 miesięcy, - osoby nisko wykwalifikowane (wykształcenie podstawowe, gimnazjalne, zasadnicze zawodowe, średnie ogólnokształcące lub średnie zawodowe), - osoby niepełnosprawne . MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW:Batalionów Chłopskich 86GODZ.PR.: 7.30-15.30, 9-17, 10-18WYMAGANIA ORGANIZATORA:wykształcenie min.średnie, bardzo dobra obsługa komputera, komunikatywność
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ - od 2 080 PLN

obsługa urządzeń do obróbki plastycznej
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Pabianice (łódzkie)

SPRZEDAWCA/DORADCA - od 2 500 PLN

Aktywne pozyskiwanie klientów, profesjonalne doradztwo w zakresie produkcji roślinnej/zwierzęcej. WYMAGANIA: wykształcenie wyższe, obsługa komputera, prawo jazdy kat.B, znajomość z zakresu produkcji rolnej, stosowania nawozów, środków ochrony roślin.
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Jarosław (podkarpackie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

wg programu stażu. Staż ze środków unijnych PO WER skierowany dla osóbponiżej 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Wronowice (łódzkie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Warszawa (mazowieckie)

DRWAL / PILARZ DRZEW - od 1 850 PLN

w/g umowy
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Kamnica (pomorskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

Pomoc w opiece nad dzieckiem do lat 3 realizując funkcję opiekuńczą oraz edukacyjną
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace ogólnobudowlane, układanie glazury
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Bierutów (dolnośląskie)

POZOSTALI KIEROWNICY DO SPRAW OBSŁUGI BIZNESU I ZARZĄDZANIA GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 2 200 PLN

Zarządzanie dostawami i przygotowanie zamówień klientów, analizowanie rynku także w Chinach, sporządzanie zamówień, wykonywanie prac zleconych przez zarząd.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA/SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków na kuchni
kontakt przez PUP - 2017-08-28 - Bychawa (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

MAGAZYNIER
kontakt przez PUP - 2017-09-07 - Dębica (podkarpackie)

TECHNOLOG – PROGRAMISTA OBRABIAREK - od 1 850 PLN

projektowanie konstrukcji stalowych, przygotowanie produkcji, zestawienia materiałowe, kontrola terminów, kalkulacje, czytanie rysunku technicznego
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Grzęska (podkarpackie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACJI - od 2 000 PLN

Sporządzenie list płac pracowników, kompleksowa obsługa płacowo-kadrowa pracowników, sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach, prowadzenie akt pracowników szkoły.
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Domaszkowice (opolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA DEP.GOSP.MAJ.WYDZ.ZBY.I NAB.NIERUCH ST(POWER) - 997,4 PLN

- Zapoznanie z przepisami BHP i PPOŻ,- Zapoznaie sie z organizacją wew. UMŁ,- Zapozanie sie z zakresem działań realizowanych przez wybraną komórkę organizacyjną,- Pomoc w prowadzeniu bieżących spraw wybranej komórki organizacyjnej ,- Archiwizowanie dokumentacji wybranej komórki organizacyjnej,- Pomoc w przyjmowaniu dokumentów składanych przez interesantów w wybranej komórce organizacyjnej,Pomoc w czynnościach kancealryjnych ( koeprtowanie i adresowanie) wybranej komórki organizacyjnej.
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Łódź (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 750 PLN

zgodnie z zakresem obowiązków
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Byczyna (opolskie)

LAKIERNIK - 997,4 PLN

malowanie induktorów,prowadzenie dokumentacji wyrobu
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Myślachowice (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Prace na budowie przy wznoszeniu i remontach budynków. Praca na terenie Śląska.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Bytom (śląskie)

MONTER INSTALACJI BUDOWLANYCH-HYDRAULIK,SPAWACZ - od 1 850 PLN

spawanie gazowe, montaż rur wodno-kanalizacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Barcin (kujawsko-pomorskie)

STAZ/TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Szkolenie z zakresu BHP i ppoż. Zapoznanie z Regulaminem Pracy.Zapoznanie się z zadaniami realizowanymi przez WydziałKompletowanie i porządkowanie akt prowadzonych sprawProwadzenie spraw z zakresu obronnościPrzyjmowanie korespondencjiPrzygotowanie korespondencji do wysyłkiObsługiwanie urządzeń techniki biurowej
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Nowa Sól (lubuskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Sanok (podkarpackie)

PROJEKTANT BIŻUTERII - od 1 850 PLN

projektowanie biżuterii
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Wąwolnica (lubelskie)

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Warszawa (mazowieckie)

REFERENT (S) - 997,4 PLN

Obsługa sekretariatu: przyjmowanie korespondencji bieżącej, prowadzenie dziennika podawczego, sporządzanie pism przychodzących, prowadzenie dokumentacji dot. szkoły (tzw.sekretariat młodzieżowy), ewidencja świadectw szkolnych, przygotowywanie delegacji pracownikom i prowadzenie ich ewidencji.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Tarnów (małopolskie)

URZĘDNIK PODATKOWY - 997,4 PLN

zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Żywiec (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

UTRZYMANIE PORZĄDKU NA TERENIE GMINY
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Białaczów (łódzkie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - do 2 079,84 PLN

Prace porządkowe na terenie duzego magazynu: sprzątanie parkingu, zgniatanie kartonów, wywóz śmieci, sprzątanie biur, kantyny, toalety. Miejsce pracy: Bielany WrocławskieKontakt kandydatów z pracodawcą: telefonicznyOferta znajduje się w sali: A
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Wrocław (dolnośląskie)