Praca FRYZJER Oborniki Śląskie Kamila Hartman STUDIO PRESTIGE

Marii Skłodowskiej - Curie 12/1, 55-120 Oborniki Śląskie, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Strzyżenie damskie, męskie, farbowanie, koloryzacja, balejaż, czasanie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Oborniki Śląskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: trzebnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Oborniki Śląskie

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagany minimum rok doświadczenia zawodowego w zawodzie oraz kwalifikacje w zawodzie fryzjer.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Kamila Hartman STUDIO PRESTIGE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: trzebnicki

Gmina pracodawcy: Oborniki Śląskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oborniki Śląskie

Ulica pracodawcy: Marii Skłodowskiej - Curie

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*