Praca FRYZJER/KA Mysłowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Strzyżenie damskie, męskie, modelowanie, koloryzacja, trwała ondulacja

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mysłowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Mysłowice

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Mikołowska 4a, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV+skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Mysłowice

Gmina pracodawcy: Mysłowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mysłowice

Ulica pracodawcy: Mikołowska

Numer budynku pracodawcy: 4a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRALNI CHEMICZNEJ - 997,4 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń stosowanych w procesie prania
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Słupca (wielkopolskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

Operator koparko-ładowarki
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Korczyn (świętokrzyskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace melioracyjne rzek i rowów; prace porzadkowo-gospodarcze polegające na utrzymaniu czystości terenów zielonych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Trzebiel (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - 997,4 PLN

W/G ZAKRESU CZYNOŚCI
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Gniezno (wielkopolskie)

ANALITYK - od 8 500 PLN

Kształtowanie działu Global Transformation, dostarczanie i wprowadzanie zmian we współpracy z biznesem i dostawcami, odpowiedzialność za wspieranie zarządzania wymaganiami, projektowanie, zarządzanie zmianą, czynności związane z zarządzaniem realizacją. Współpraca z Business Analitykami, Business Konsultantami, dostawcami, ekspertami w zakresie zbierania, tłumaczenia i określania wymagań oraz możliwości projektowych. W systemach związanych z projektami - wspieranie zespołów IT w tłumaczeniu wymagań i wzorów biznesowych na bardziej szczegółowe i funkcjonalne, często reprezentujące w tych dyskusjach głos klienta i biznesu,Wspieranie Implementation Managementu, w tym planowanie, kontrolowanie i raportowanie realizacji produktu. W przypadku projektów dotyczących usprawniania - wspieranie Process Consultantów w analizie i usprawnianiu procesów biznesowych światowej klasy.
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Kraków (małopolskie)

MONTER KAS PANCERNYCH - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

bieżące utrzymanie dróg, wykonywanie prac remontowo - budowlanych w pasie drogowym
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wieruszów (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/SPRZEDAWCA OBWOŹNY - od 1 800 PLN

sprzedaż asortymentu hurtowni (drobne AGD) na bazarach i targowiskach, poszukiwanie nowych odbiorców hurtowych i detalicznych, w tym rosyjsko i ormiańskojęzycznych
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - od 1 850 PLN

Montaż instalacji i technicznego oczyszczania powietrza
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 400 PLN

zgodny z oferowanym stanowiskiem. Wymagane wykształcenie zawodowe, doświadczenie wymagane, prawo jazdy kat. B
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Mysłowice (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Przygotowanie produktów, obróbka wstepna i termiczna, przygotowanie potraw mącznych, miesnych i warzywnych, właściwe przechowywanie produktów i półproduktów
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Bełchatów (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

sprzątanie obiektów mieszkalnych oraz budynków nowo wybudowanych
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

OPERATOR OKLEINIARKI - od 1 750 PLN

OKLEJANIE ELEMENTÓW I KRAWĘDZI FORMATEK I PŁYT
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Słupno (mazowieckie)

TECHNIK HANDLOWIEC - od 2 200 PLN

sprzedaż odzieży damskiej, kontakty handlowe z klientami z Ukrainy oraz z fabryką na Ukrainie, wyjazdy służbowe na Ukrainę, miejsce wykonywania pracy - Rzgów CH PTAK
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 2 500 PLN

Montaż konstrukcji stalowych i aluminiowych m.in. szkieletów budynków, przenoszenie elementów konstrukcji, rozładunek, załadunek, przygotowanie płyty nośnej pod konstrukcje, dbanie oczystość na budowie, zabezpieczanie konstrukcji przed zmianami pogodowmi, przygotowanie konstrukcji pod montaż pozostałych konstrukcji
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Piaseczno (mazowieckie)

MURARZ X1 - 997,4 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Brąchnowo (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK ZMIANOWY - od 2 000 PLN

Nadzór i obsługa maszyn przemysłu spożywczego.
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Lublin (lubelskie)

Prace porządkowe na terenie Gminy Mykanów
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Mykanów (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 200 PLN

Cięcie sadu, prace polowe w gospodarstwie sadowniczym, zbiór owoców sortowanie owoców, sadzenie, wiązanie drzewek, rozkładanie nawodnienia, formowanie drzew, szczepienie, przygotowanie gleby do uprawy, nawożenie
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Romanów (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

Pomocniczy pracownik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Brzeg (opolskie)

KELNER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Bobolice (śląskie)

KALETNIK K/M - od 1 900 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Warszawa (mazowieckie)

PILARZ - od 2 500 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Łyski (podlaskie)

ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - do 10 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Ruda Śląska (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż art. spożywczych, napojów i wyrobów tytoniowych, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Cieszyn (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - do 2 000 PLN

Naprawa pojazdów samochodowych, przygotowanie aut do odbioru, przeglądy bieżące
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)