Praca FRYZJER Nowy Sącz Salon Martina Marta Bąk

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Fryzjer - fryzjer damsko męski.

Data publikacji: 2016-02-02

Lokalizacja: Nowy Sącz (małopolskie)

Pracodawca: Salon Martina Marta Bąk

Sędziwoja 8, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Sącz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Nowy Sącz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowy Sącz

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Gotowość do pracy na samodzielnym stanowisku.

Nazwa pracodawcy: Salon Martina Marta Bąk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Sądecki Urząd Pracy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Nowy Sącz

Gmina pracodawcy: Nowy Sącz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Sącz

Ulica pracodawcy: Sędziwoja

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Sądecki Urząd Pracy

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - od 1 850 PLN

Damsko-męskie usługi fryzjerskie
Salon Fryzur Dominik Soliwoda - 2016-07-19 - Mikołajki (warmińsko-mazurskie)

TOKARZ/FREZER - od 2 300 PLN

Obsługa tokarki kłowej, frezarki pionowej, wytaczarko-frezarki. Praca w Nowym Sączu.
FAMUR S.A. SYSTEMY ŚCIANOWE NOWOMAG, Oddział w Nowym Sączu - 2017-05-02 - Nowy Sącz (małopolskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

Wykonywanie zabiegów fryzjerskich (strzyżenie damskie, meskie) farbowanie, zabiegi pielęgnacyjne, regeneracyjne, upięcia fryzur, Dbanie o czystość w salonie fryzjerskim
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Iława (warmińsko-mazurskie)

Strzyżenia damskie, męskie, koloryzacja, modelowanie, pielęgnacja.
PHU ANIMEX Anna Michalak - 2016-09-29 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

Fryzjer damsko-męski. Wymagania: umiejętności fryzjerskie (damsko-męskie). Forma kontaktu z Pracodawcą: telefonicznie 537-888-348, 510-562-220.
STUDIO FRYZJERSKIE ANNA KANCZKOWSKA - 2015-12-21 - Gdynia (pomorskie)

strzyżenie damskie i męskie; farbowanie; modelowanie; rozjaśnianie; zabiegi pielęgnacyjne
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

strzyżenie męskie, strzyżenie damskie, mycie, sprzątanie, modelowanie;
Salon Fryzjerski "ANETA" Aneta Sidoruk - 2017-05-18 - Lublin (lubelskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 2 000 PLN

Opiekun osoby starszej- wymagania: wkształcenie średnie, mile widziane doświadczenie w zawodzie.Opieka nad osobami starszymi, pomoc przy karmieniu oraz ubieraniu. Pracodawca gwarantuje przeszkolenie.
Centrum Opiekuńczo Pielęgniarsko "Róża" Rafał Gondek - 2017-06-07 - Nowy Sącz (małopolskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

Opiekunka dziecięca- oferta stażu realizowana ze środków Art.49. Wymagania: wykształcenie średnie ogólne, opanowanie, dobry kontakt z dziećmi. Opieka nada dziećmi, przygotowywanie pomocy wg. zaleceń nauczyciela, sprzątanie sali po zajęciach.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Nowy Sącz (małopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Częstochowa (śląskie)

DORADCA ZAWODOWY - od 100 PLN

Nawiązywanie kontaktów z kandydatami i ich utrzymanie w projekcie, przeprowadzanie indywidualnych rozmów z uczestnikami, ustalenie IPD, kontakt i budowanie relacji z urzędami pracy, fundacjami i stowarzyszeniami, uczestnictwo w targach pracy. Prac ana terenie Powiatu Nowosądeckiego.
PRO STUDIO Michał Cichoń - 2016-11-03 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedawca w sklepie z wyposażeniem wnętrz i innymi dodatkami do domu. Galeria 3 Korony. Oferta w ramach prac interwencyjnych w ramach programu POWER dla osób bezrobotnych do 29 roku życia.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Nowy Sącz (małopolskie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Nowa Sarzyna (podkarpackie)

usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Kraśnik (lubelskie)

strzyżenie damskie i męskie
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Będzin (śląskie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

wg stanowiska
STUDIO URODY "VENUS" Sylwia Nowaczyk - 2015-12-02 - Gniezno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 850 PLN

Sklep sieci SPOŁM na ul. Królowej Jadwigi 31. Praca od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22 (dwie zmiany)
Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Społem" O/Nowy Sącz - 2016-05-31 - Nowy Sącz (małopolskie)

Strzyżenie damsko-męskie.
Andrzej Jóźwik Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe - 2017-01-02 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju, wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych,archiwizowanie dokumentów księgowych,
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Nowy Sącz (małopolskie)

FRYZJER - do 2 000 PLN

obsługa klientów w salonie fryzjerskim ( damsko-męskim), dbanie o porządek na stanowisku pracy, I umowa na okres próbny, godz. pracy 9.00-22.00 praca co drugi dzień lub 9.00-14.00, 14.00-20.00- możliwość dopasowania godzin do potrzeb kandydata np. do dojazdów
Kojtych Robert - Komputer Studio ROBSOFT - 2017-05-12 - Zgorzelec (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca w salonie sieci EMPIK. Oferta stażu w ramach programu POWER dla osób bezrobotnych do 29 roku życia.
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Nowy Sącz (małopolskie)

fryzjer damski
ZAKŁAD FRYZJERSKI Bożena Biegacz - 2016-02-23 - Nowogrodziec (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca - sklep z grami i zabawkami. (wyspa w Galerii Trzy Korony
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Nowy Sącz (małopolskie)

Prace fryzjerskie. Kontakt tel. 41 307 24 02, 606 578 133
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny w Daleszycach, ul. Plac Staszica 1 Daleszyce - 2016-06-30 - Daleszyce (świętokrzyskie)

Wykonywanie zabiegów fryzjerskich, strzyżenie, farbowanie, modelowanie fryzur.
Centrum Urody Aneta Łukasik - 2017-02-10 - Zamość (lubelskie)

ASYSTENT DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI - 997,4 PLN

Asystent do spraw rachunkowości- oferta stażu realizowana ze środków EFS w ramach PO WER. Wymagania: wykształcenie średnie ekonomiczne, mile widziane wyższe, obsługa komputera, dokładność, cierpliwość.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Nowy Sącz (małopolskie)