Praca FRYZJER DAMSKO-MĘSKI Jastrzębie-Zdrój Salon Fryzjerski "Karina" Karina Jedynak

Ruchu Oporu 68/1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Usługi fryzjerskie: strzyżenie damsko-męskie, farbowanie, czesanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: praca na 1/2 etatu

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jastrzębie-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Jastrzębie-Zdrój

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jastrzębie-Zdrój

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie w zawodzie

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: wykształcenie kierunkowe

Nazwa pracodawcy: Salon Fryzjerski "Karina" Karina Jedynak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt tel. lub osobisty z pracodawcą

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Jastrzębie-Zdrój

Gmina pracodawcy: Jastrzębie-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jastrzębie-Zdrój

Ulica pracodawcy: Ruchu Oporu

Numer budynku pracodawcy: 68

Profil działalności pracodawcy: Usługi fryzjerskie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*