Praca FRYZJER Nowy Sącz Kompensa spółka cywilna Dorota Kos,Paweł Kos

1-Brygady, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Praca w salonie fryzjerskim w nowo powstającym hotelu IBIS.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Sącz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Nowy Sącz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowy Sącz

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: czeladnik w zawodzie fryzjer

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: [Umiejętność 1] : KREATYWNY,PRACOWITY,UCZCIWY

Nazwa pracodawcy: Kompensa spółka cywilna Dorota Kos,Paweł Kos

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Nawojowska 118, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV na maila

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Nowy Sącz

Gmina pracodawcy: Nowy Sącz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Sącz

Ulica pracodawcy: Nawojowska

Numer budynku pracodawcy: 118

Nazwisko osoby zgłaszającej: DOROTA KOS

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.03.2016

Podobne oferty pracy

GRAFIK KOMPUTEROWY - 997,4 PLN

Obsługa maszyn drukujących oraz poligraficznych,obsługa oprogramowania komputerowego,poznanie zaawansowanych technik graficznych
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Nowy Sącz (małopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

1. Obsługa klienta.2. Dobieranie fryzur i kolorów do danego klienta.3. Strzyżenie damsko- męskie różnymi technikami i narzędziami.4. Farbowanie włosów różnymi technikami: pasemka, balayage, flambayage, ombre, sombre.5. Trwała ondulacja.6. Trwałe prostowanie.7. Pielęgnacja włosów różnymi sposobami.8. Czesania i upięcia codzienne i okolicznościowe.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Pępowo (pomorskie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Śrem (wielkopolskie)

POMOC KADROWEJ - od 2 000 PLN

Pomoc głównej kadrowej, prowadzenie spraw pracowniczych, korespondencji zewnętrznej, sporządzanie list płac.
"Giewont" Henryk Górka - 2016-06-23 - Nowy Sącz (małopolskie)

PIEKARZ - od 2 500 PLN

Wypiek chleba, bułek itp. Praca na dwie zmiany w godz. 7-14 oraz 16-23.
FPHU DEGUSTO Leszek Kierczak - 2017-01-05 - Nowy Sącz (małopolskie)

FRYZJER - od 1 000 PLN

Praca w zawodzie
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

wg stanowiska
HOTEL LIDIA sp. z o.o. sp. k. - 2016-09-13 - Darłowo (zachodniopomorskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

Strzyżenie damskie, męskie czesanie fryzur dziennych i wieczorowych, tworzenie koloryzacji, kręcenie włosów
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Kalwaria Zebrzydowska (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu osobowego - oferta dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności spełniających kryterium refundacji.Zakres zadań: rozwóz artykułów produkowanych przez firmę (ręczniki, firany, pościel itp.) do odbiorców. Trasy głównie Nowy Sącz i okolice oraz południowa Polska.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

Magazynowanie towarów w stacji paliw zgodnie z obowiązującymi przepisami, przyjmowanie i dokumentowanie dostaw towarów, przygotowywanie ich do sprzedaży i eksponowanie w stacji paliw, wykonywanie prac związanych z obsługą klientów stacji paliw
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Nowy Sącz (małopolskie)

Usługi z zakresu fryzjerstwa.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Strzałkowo (wielkopolskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Złotoryja (dolnośląskie)

PRZETWÓRCA OWOCÓW I WARZYW - od 1 850 PLN

Przetwórca owoców i warzyw - uzupełnienie dwóch stanowisk pracy w ramach umowy o refundację wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Nowy Sącz (małopolskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

do uzgdonienia
SALON FRYZJERSKO KOSMETYCZNY KAWA TERESA - 2017-03-02 - Rzeszów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca oferta w ramach prac interwencyjnych finansowanych w ramach programu PO WER
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Nowy Sącz (małopolskie)

strzyżenie, czesanie, farbowanie włosów, umawianie i zapisywanie klientów, zamawianie towarów
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Czechy (łódzkie)

fryzjerstwo damsko- męskie, wykształcenie zawodowe,doświadczenie mile widziane
STUDIO FRYZJERSKIE Edward Szymański - 2016-10-19 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

do uzgodnienia
PRZEZPRYZMAT SEBASTIAN SZMYD - 2016-09-29 - Rzeszów (podkarpackie)

mycie, modelowanie, strzyżenie włosów
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Kraśnik (lubelskie)

usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

strzyżenie damsko - męskie
firma usługowa Maciej - 2016-03-22 - Uście Gorlickie (małopolskie)

MANAGER DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

Manager ds. sprzedaży z j. serbskim/chorwackim - Nowy Sącz Firma Linemedia Sp. z o. o. - operator portalu internetowego Autoline.pl poszukuje pracownika do swojego oddziału w Nowym Sączu na stanowisko Manager ds. sprzedaży.Zakres obowiązków:- aktywna sprzedaż produktów portalu klientom biznesowym- poszukiwanie nowych odbiorców i utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi- fakturowanieWymagania:- wykształcenie min. średnie - studenci w trakcie studiów licencjackich lub magisterskich zaocznych- wysoka kultura osobista- umiejętność obsługi komputera i rozmowy przez telefon- znajomość funkcjonowania stron internetowych- min. dobra znajomość języka czeskiego OBOWIĄZKOWO- mile widziane znajomość innych języków obcych- doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutemFirma oferuje:- umowę o pracę- możliwość rozwoju zawodowego- atrakcyjny system wynagrodzeń- pracę w młodym, międzynarodowym zespole Kontakt: nzr (at) linemedia.com
LINEMEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-04-06 - Nowy Sącz (małopolskie)

POZOSTALI NAUCZYCIELE KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO- FRYZJER - od 30 PLN

Pozostali nauczyciele kształcenia zawodowego- fryzjer Wymagania wykształcenie średnie kierunkowe, mistrz w zawodzie, komunikatywność, możliwość uzupełnienia wkształcenia pedagogicznego. Prowadzenie zajęć lekcyjnych.
Zakład Produkcyjno-Szkoleniowy, Janusz Gumularz - 2016-09-05 - Nowy Sącz (małopolskie)

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

fryzjerstwo damsko- męskie
PLANTACJA URODY - EDYTA BULANDA - 2017-02-02 - Ruda Śląska (śląskie)

kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Zduńska Wola (łódzkie)