Praca FRYZJER Cisew kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Cisew, powiat: turecki, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
strzyżenie, farbowanie, modelowanie, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełozonego zgodnych ze stanowiskiem pracy, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Cisew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: turecki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Komunalna 6, 62-700 Turek, powiat: turecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: turecki

Gmina pracodawcy: Turek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Turek

Ulica pracodawcy: Komunalna

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: Zakład fryzjerski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU TRANSPORTU - od 1 850 PLN

wg. zakresu obowiązków
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Garwolin (mazowieckie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Radomsko (łódzkie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

opiekun stażyty - Teresa Węgorowska- przyjmowanie, rejestrowamnie korespondencji, rozdzielenie jej do odpowiednich działów- wprowadzanie danych do zestawień i programu księgowego,- wpisywanie i monitorowanie płatności przelewowych,- dekrfetacja i księgowanie dokuemntóe księgowych,- załatwianie beirzących spraw firmy.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Zabrze (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 830 PLN

Współpraca w zespole rosyjsko i ukraińsko języcznym, prowadzenie bazy danych klientów, sporządzanie raportówsala C
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA BUSA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Przylesie (opolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNĘJ - do 1 850 PLN

sprzedawca, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Mielec (podkarpackie)

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

Pełna księgowość (deklaracje podatkowe, zestawienia roczne, wynagrodzenia pracowników)
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

TECHNIK MASAŻYSTA - 997,4 PLN

Przeprowadzanie masaży dla pacjentów poradni lekarza rodzinnego
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Mysłowice (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 750 PLN

wykonywanie prac budowlanych przy dociepleniach
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Syrynia (śląskie)

KONSERWATOR BUDYNKÓW I STANU TECHNICZNEGO - od 1 850 PLN

PRACE REMONTOWO-BUDOWLANEWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE,
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Strzelno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - do 1 850 PLN

Wykonywania instalacji wod-kan, elektrycznych, drobne naprawy konserwacyjne )Prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK DZIAŁU ZBYTU - 2 500 - 3 500 PLN

Prace związane z fakturowaniem.Oferta skierowana dla osób bezrobotnych poniżej 30 roku życia z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Bielsko-Biała (śląskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Chorzów (śląskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

- wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Żywiec (śląskie)

STARSZY ANALITYK SYSTEMÓW - 6 000 - 17 000 PLN

Interpretuje i analizuje wymagania biznesowe i systemowe dla progrwamistów;Dostarcza wiedzy zespołowi przez asystowanie, konsultowanie, szkolenie;Udział w Acceptance Testing, aby zapewnić spełnienie wymagań systemowych przez rozwiązania techniczne;buduje relacje z klientami Spółki. Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydatów elektroniczny. Oferta znajduje się w sali: H
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Wrocław (dolnośląskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie odzieży w taśmie
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

STOLARZ MASZYNOWY - od 1 850 PLN

przygotowanie materiałów do obróbki maszynowejustawianie maszyn,kontrola jaksciowa produkcji, sprzątanie stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

SPAWACZ - do 2 500 PLN

montaż instalacji gazówtechnicznych, wykonywanie zadań okreslonych przez inżynierów projketu, sporządzanie raportów i protokołów, stały nadzór oraz dbałość o stan obsługiwanych urządzeń i maszyn
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Chorzów (śląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z działalnością opiekuńczo- wychowawczą przedszkola.2. Zapoznanie się z różnymi formami pracy dydaktycznej dzieci 4 i 5 letnich.3. Poznanie struktury organizacyjnej przedszkola.4. Pomoc w pracy nauczyciela przy zajęciach edukacyjnych.5. Pomoc przy organizowaniu różnych uroczystości przedszkolnych.6. Pomoc przy wydawaniu posiłków.7. Utrzymanie ładu i porządku w sali dydaktycznej.8. Troska o bezpieczeństwo dzieci podczas zabawy w Sali, na placu zabaw i na spacerach.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Żukowo (pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

utrzymanie należytej czystości i porządku naczyń, sprzętu i pomieszczeń kuchennych, przygotowywaniu posiłków, przy użyciu wszystkich artykułów spożywczych wydanych do kuchni,dbanie o najwyższą jakość i smak przygotowywanych posiłków,porcjowanie i wydawanie posiłków, przestrzeganie przepisów o bezpieczeństwie i higienie pracy, wykonywanie innych czynności służbowych zleconych przez przełożonych, inne. Praca na 2 zmiany
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 11 PLN

praca fizyczna
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Kraków (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Gorlice (małopolskie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNO-HANDLOWYCH - od 2 200 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, kontakty z klientami i chińskojęzycznymi producentami i dostawcami towarów
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 850 PLN

konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Ustroń (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- przyjmowanie wniosków,- wydawanie decyzji administracyjnych klientom ośrodka,- prace administracyjno-biurowe.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

sprzedaż art. spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Nowy Jasień (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed