Praca FRYZJER MĘSKI Radzymin kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER MĘSKI

Wynagrodzenie: do 1 100 PLN

Zakres obowiązków: Strzyżenie męskie i modelowanie. Fryzury awangardowe i wzory na głowie. Wykształcenie zawodowe - fryzjer. Doświadczenie zawodowe 7 lat. Znajomość języka angielskiego, ukraińskiego, rosyjskiego. Umiejętność strzyżenia, modelowania, obsługi sprzętu fryzjerskiego i komputera.

Data publikacji: 2016-02-23

Lokalizacja: Radzymin (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radzymin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Strzyżenie męskie i modelowanie. Fryzury awangardowe i wzory na głowie. Wykształcenie zawodowe - fryzjer. Doświadczenie zawodowe 7 lat. Znajomość języka angielskiego, ukraińskiego, rosyjskiego. Umiejętność strzyżenia, modelowania, obsługi sprzętu fryzjerskiego i komputera.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 100 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Umowa zlecenie. Wymiar czasu pracy 20 godz. tygodniowo.

Nazwa stanowiska: FRYZJER MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radzymin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Zawód: fryzjer męski

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 100 PLN

Data zakończenia pracy: 01.03.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: ukraiński, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_2: rosyjski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Umiejętność strzyżenia, modelowania, obsługi sprzętu fryzjerskiego i komputera.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 7

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Warszawska 5a, 05-200 Wołomin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Wołomin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wołomin

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 5a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer męski