Praca FRYZJER Zielona Góra kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: przyuczenie do stanowiska fryzjerskiego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Data zakończenia pracy: 01.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: sprawność manualna

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra

Zamenhofa 1, 65-186 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Zamenhofa

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: fryzjerstwo

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI OKIEN Z TWORZYW SZTUCZNYCH - 2 500 - 3 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem- uruchamianie i pilnowanie maszyn
kontakt przez OHP - 2016-06-07 - Bytów (pomorskie)

KASJER - 6,6 - 6,9 PLN

obsługa kasy fiskalnej w markecie
kontakt przez OHP - 2016-01-08 - Częstochowa (śląskie)

PRODUCT MANAGER - od 1 850 PLN

Zarządzanie produktem, prowadzenie dokumentacji technicznej produktów, wprowadzanie nowych produktów na rynek i ich rozwój, raportowanie wyników i podejmowanie działań.
kontakt przez OHP - 2016-10-12 - Niepołomice (małopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Kraśnik (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 10,5 PLN

prace produkcyjne, pakowanie towaru, prace porządkowe
kontakt przez OHP - 2016-01-29 - Augustów (podlaskie)

WYKŁADANIE TOWARÓW - 8 - 11 PLN

wykładanie towarów markecie
kontakt przez OHP - 2016-03-01 - Bytom (śląskie)

KONFEKCJONER - od 1 800 PLN

przyjmowanie odzieży w magazynie, komisjonowanie odzieży, pakowanie, wysyłka
kontakt przez OHP - 2016-12-02 - Sosnowiec (łódzkie)

KONSULTANT KOSMETYCZNY - od 100 PLN

ustala pracodawca
kontakt przez OHP - 2016-09-26 - Limanowa (małopolskie)

INWENTARYZATOR - do 13,5 PLN

LICZENIE TOWARU, OBSŁUGA URZĄDZEŃ DO SKANOWANIA
kontakt przez OHP - 2016-01-19 - Gdynia (pomorskie)

KONSULTANT/KA - od 1 850 PLN

sprzedaż bezpośrednia kosmetyków
kontakt przez OHP - 2016-10-05 - Bielawa (dolnośląskie)

PROMOTOR PRODUKTU - 13 - 15 PLN

Degustacja
kontakt przez OHP - 2017-01-03 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - do 2 450 PLN

podstawowymi obowiązkami kierowcy jest kierowanie pojazdem ciężarowym w ruchu międzynarodowym wraz z czynnościami związanymi z wykonywaniem przewozu towarów w transporcie drogowym a w szczególności przygotowanie do przewozu, czynności załadunkowych i rozładunkowych, należytego wykonywania przewozu w imieniu przedsiębiorstwa, rozliczania z dokumentacji i wykonywanych czynności po zakończeniu operacji transportowej.
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Zielona Góra (lubuskie)

Pełen zakres usług fryzjerskich. Kontakt telefoniczny 880430388
Salon Fryzjerski "STYL" Izabela Rusin, Kielce, ul.Kryształowa 4 - 2016-08-31 - Kielce (świętokrzyskie)

Obsługa klienta: fryzjerstwo damsko - męskie.Mile widziane doświadczenie lub do przyuczenia po kursie.
"SZOK-LOK" Fryzjerstwo Damsko - Męskie Rogala Halina - 2016-05-17 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

SPAWACZ MAG 135 - 1 850 - 2 000 PLN

Łączenie elementów metodą: 135 MAG
kontakt przez OHP - 2016-03-14 - Płock (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 14,5 PLN

Kompletowanie towaru w magazynach
kontakt przez OHP - 2016-05-24 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI (MONTER SPRZĘTU AGD) - od 11,2 PLN

Montaż sprzętu AGD. Kontrola jakości. Stosowanie i przestrzeganie norm.
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 438 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa gości,przygotowywanie posiłków,prace porządkowe w restauracji,prace magazynowe
kontakt przez OHP - 2016-05-19 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

obsługa gilotyny i giętarki
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Zielona Góra (lubuskie)

ELEKTRYK - MECHANIK - od 17 PLN

konserwacja i naprawy urządzeń dźwigowych oraz maszyn produkcyjnych
Carbo Holding Sp. z o.o - Oddział Zakład Konstrukcji Stalowych "LUBSTAL" - 2016-08-05 - Zielona Góra (lubuskie)

SERWIS SPRZĄTAJĄCY - od 10 PLN

sprzątanie powierzchni handlowych
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - 2 000 - 2 100 PLN

kompletacja zamówień, czyszczenie oraz testowanie sprzętu, praca ze skanerem, etykietowanie
kontakt przez OHP - 2016-05-13 - Warszawa (mazowieckie)

BARMAN/BARISTA - od 12 PLN

- zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez OHP - 2016-06-09 - Ustka (pomorskie)

PRACOWNIK RECEPCJI - KOMORNIKI - od 3 000 PLN

Prowadzenie recepcji, prace administracyjno –biurowe (kontrola korespondencji, obsługa urządzeń biurowych), obsługa spotkań biznesowych, zamawianie materiałów reklamowych i artykułów biurowych.
kontakt przez OHP - 2016-07-15 - Komorniki (wielkopolskie)

POŚREDNIK PRACY/ POŚREDNIK PRACY - STAŻYSTA - od 1 850 PLN

• nawiązywanie kontaktów z pracodawcami;• rozpoznawanie potrzeb pracodawców na lokalnym rynku pracy oraz potrzeb potencjalnych pracowników;• pozyskiwanie ofert pracy;• ewidencjonowanie osób poszukujących pracy oraz ich kompleksowa obsługa;• wydawanie skierowań do pracy;• sporządzanie okresowych sprawozdań oraz innej dokumentacji wymaganej projekcie;
kontakt przez OHP - 2016-12-12 - Malbork (pomorskie)

MERCHANDISER - WYKŁADANIE TOWARU - od 7,9 PLN

Wykładanie towaru, dbanie o należytą ekspozycję towarów.
kontakt przez OHP - 2016-10-10 - Wrocław (dolnośląskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY - 8 - 11 PLN

Obsługa komputera, telefonu
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Łomża (podlaskie)

HYDRAULIK, MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - KONSERWATOR - od 4 600 PLN

Monter - konserwator instalacji wodnej i kanalizacyjnej
ZITON PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE WOJCIECH SROKA - 2016-06-10 - Zielona Góra (lubuskie)

PERSONEL HANDLOWY - od 9 PLN

Wykładanie towaru lub obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

FRYZJER - od 1 387,5 PLN

pełen zakres usług fryzjerskich
Salon Urody Ideal Dominika Smołka - 2016-08-25 - Żory (śląskie)