Praca FRYZJER - STAŻ Trzebinia kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER - STAŻ

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: usługi fryzjerskie

Data publikacji: 2016-08-22

Lokalizacja: Trzebinia (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Trzebinia, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER - STAŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Trzebinia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chrzanowski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: KURS ZAWODU FRYZJER

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_1: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Słowackiego 8, 32-500 Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, skierowanie z PUP - oferta stazu adresowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Chrzanów

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: chrzanowski

Gmina pracodawcy: Chrzanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chrzanów

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: usługi fryzjerskie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy