Praca FRYZJER Łomianki Studio Wizażu i Stylizacji Monika Banach

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Fryzjerstwo damskie, męskie, koloryzacja, trwała.

Data publikacji: 2016-02-05

Lokalizacja: Łomianki (mazowieckie)

Pracodawca: Studio Wizażu i Stylizacji Monika Banach

Warszawska 105, 05-092 Łomianki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Fryzjerstwo damskie, męskie, koloryzacja, trwała.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Dwie zmiany (7.00-14.00 14.00-21.00)

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łomianki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: warszawski zachodni

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łomianki

Zawód: fryzjer*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętności związane z fryzjerstwem

Nazwa pracodawcy: Studio Wizażu i Stylizacji Monika Banach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Wojska Polskiego 16/9, 05-101 Nowy Dwór Mazowiecki, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: nowodworski

Gmina pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 16

Profil działalności pracodawcy: Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER-BRYGADZISTA - od 4 220 PLN

przyjmowanie towarów do magazynu i wydawanie, udział w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie dokumentacji, układanie towarów, znakowanie, zabezpieczenanie przed ich zepsuciem, zniszczeniem, kradzieżą, przestrzeganie terminów trwałości towarów, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie
kontakt przez PUP - 2017-09-06 - Bronisze (mazowieckie)

SPAWACZ - od 925 PLN

Montaż i spawanie form
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Borzęcin Duży (mazowieckie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-07-20 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

Salon Fryzjerski "FINESSIA" - 2016-03-03 - Rewal (zachodniopomorskie)

Wymagane wykształcenie techniczne -Fryzjer, doświadzcenie minimum 4-letnie. Kontakt z pracodawcą osobisty po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
ELLARTS BASZCZOK ELŻBIETA - 2017-02-17 - Czerwionka-Leszczyny (śląskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

układanie kostki
kontakt przez PUP - 2017-06-30 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

Aleksandra Imoczyńska - 2016-12-09 - Łódź (łódzkie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie, modelowanie, farbowanie
Handel-Usługi Edward Siwochowicz - 2016-07-28 - Słubice (lubuskie)

Oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP do 30 r.żUsługi fryzjerskieII zmiany
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

wg stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Kraków (małopolskie)

czynności frezjerskie
kontakt przez PUP - 2017-10-04 - Lębork (pomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 040 PLN

obsługa maszyn czyszczących, odkurzanie, pranie wykładzin
kontakt przez PUP - 2017-06-12 - Izabelin (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 500 PLN

wykonywanie zabiegów fryzjerskich
DOMINIKA WCISŁO-ZBROJA STUDIO WIZAŻU I STYLIZACJI "VIVA" - 2016-07-05 - Luborzyca (małopolskie)

dobre umiejętności w zawodzie
Izabela Chlebowska Zabiegi Fryzjersko- Kosmetyczne - 2016-08-04 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KLASYFIKATOR TOWARU - od 2 080 PLN

praca fizyczna, dokładne przebieranie owoców i warzyw
kontakt przez PUP - 2017-08-31 - Bronisze (mazowieckie)

Farbowanie, strzyżenie, upinanie włosów, zabiegi pielęgnacyjne na włosy.
Salon Fryzjerski Patrycja Krzyżanowska - 2017-05-12 - Zamość (lubelskie)

FRYZJER - od 2 050 PLN

Fryzjerstwo damsko-męskie. Salon czynny w godz.: 8:00-20:00 (praca na dwie zmiany - godziny do ustalenia). Umowa o pracę na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony. Oferta dostępna w sali H. Kontakt z pracodawcą - tel.: 504 589 649.
FRYZJERSTWO I POZOSTAŁE ZABIEGI KOSMETYCZNE Małgorzata Jarzembska - 2017-07-19 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

DROBNE NAPRAWY W HOTELU, PRACE PORZĄDKOWE, USTAWIANIE SAL KONFERENCYJNYCH (W STOŁY, KRZESŁA...)
kontakt przez PUP - 2017-09-07 - Ołtarzew (mazowieckie)

wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Ostrołęka (mazowieckie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 2 000 PLN

przygotowanie zbrojenia, wykonywanie prac budowlanych na terenie budowy
kontakt przez PUP - 2017-07-07 - Mościska (mazowieckie)

fryzjerstwo damskie i męskie, modelowanie, układanie, czesanie, strzyżenie i koloryzacja włosów. Wymagania: konieczne wykształcenie zawodowe w zawodzie fryzjer, oraz doświadczenie zawodowe i umiejętności zgodne z ww. zakresem, świadectwo czeladnika, dodatkowo - podstawy jęz. angielskiego.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Kartuzy (pomorskie)

obsługa klienta, strzyżenie damsko-męskie, koloryzacja
DORKAR Sp. z o.o. - 2017-04-26 - Biała Podlaska (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (259J) - 1 600 - 2 800 PLN

Załadunek, dowóz i rozładunek towaru u klienta.
PPHU JANPEX SC - 2016-04-11 - Józefów (mazowieckie)

TECHNIK SERWISU - od 3 000 PLN

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przeglądy okresowe urządzeń analiza usterek, rozwiązywanie problemów technicznych. Uzupełnianie dokumentacji serwisowej w j. ukraińskim.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Bronisze (mazowieckie)

PRACA W SALONIE FRYZJERSKIM
DROGERIA A-Z Maria Dwojak - 2017-03-13 - Polkowice (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 000 PLN

usługi fryzjeski damsko-męskie
kontakt przez PUP - 2017-08-29 - Wisła (śląskie)

Wykonywanie zabiegów fryzjerskich. Mile widziane doświadczenie zawodowe.
Zakład Fryzjerski Wiesława Poślednik - 2017-08-07 - Kępno (wielkopolskie)

obsługa klienta w salonie fryzjerskim
FIRMA USŁUGOWO - HANDLOWA "BASIA" BALBINA BESTWINA - 2016-04-14 - Wisła (śląskie)

CIEŚLA(55OP) - od 2 880 PLN

Wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunków i stemplowań, obsadzanie okien i drzwi, czytanie i analiza rysunku technicznego, obróbka drewnianych elementów wykończeniowych, łączenie elementów drewnianych różnymi technikami.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Józefów (mazowieckie)