Praca FRYZJER Łódź FENIKS Salon Fryzjerski &Akademia Fryzjerska S. Komadowski

Narutowicza 32 lok 25, 90-135 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
fryzjerstwo damskie i męskie, cięcie, koloryzacja, odżywianie, układanie fryzur, czesanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łódź

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejetność cięć i koloryzacji

Nazwa pracodawcy:
FENIKS Salon Fryzjerski &Akademia Fryzjerska S. Komadowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: świadectwa pracy-

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Narutowicza

Numer budynku pracodawcy: 32 lok 25

Profil działalności pracodawcy: Fryzjerstwo oraz usługi kosmetyczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.07.2016

Podobne oferty pracy

STARSZY PROGRAMISTA - od 8 000 PLN

PROGRAMOWANIE APLIKACJI I SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH, TWORZENIE DOKUMENTACJI SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH, ANALIZA WYMAGAŃ SYSTEMOWYCH
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 13,36 - 14 PLN

Transport komponentów pomiędzy maszynami; transport materiałów na produkcję.Trzy zmiany. Umowa na 1 rok.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Łódź (łódzkie)

POMOC KUCHNI - 1 900 - 2 000 PLN

Przygotowywanie półproduktów wg oryginalnych receptur. Znajomość przepisów kuchni chińskiej. Zgłoszenia telefoniczne do pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Łódź (łódzkie)

PROJEKTANT I WYKONAWCA WNĘTRZ W METALU - od 2 000 PLN

projektowanie i wykonywanie wnętrz w metalu
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Łódź (łódzkie)

REFERENT KSIĘGOWOŚCI ZOBOWIĄZAŃ / ACCOUNTS PAYBLE CLERK - od 5 000 PLN

Weryfikacja faktur w programie Smartfix Verifier.Księgowanie faktur od dostawców.Tworzenie i aktualizacja danych podstawowych dostawców.Kominikacja z dostawcami rynku Tureckiego, analiza i przygotowywanie faktur.Stały kontakt z działem księgowości BSH Turkey , korspondencja mailowa dot. faktur.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Łódź (łódzkie)

FRYZJER - 997,4 PLN

fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI WESOŁEGO MIASTECZKA - od 2 500 PLN

obsługa wesołego miasteczka konserwacja dbanie o bezpieczeństwo uczestników
WESOŁE MIASTECZKO - 2016-04-26 - Łódź (łódzkie)

KOSMETOLOG - od 1 850 PLN

wykonywanie zabieggów kosmetycznych, obsluga klientów
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Łódź (łódzkie)

SPECIALIST WITH GERMAN /SPECJALISTA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM - od 5 000 PLN

Opis stanowiska/ zakres obowiązków: zapewnienie wsparcia dla Klientów Biznesowych przez telefon, e-mail, czat; tworzenie nowych kont / dodawanie nowych użytkowników do aktualizowania istniejących kont i niezbędnych zmian w bazie danych; wyjaśnienie sprawy prawidłowo, w celu wysłania go do odpowiedniej grupy; zapewnienie satysfakcji klienta za świadczone usługi.
Grupa Progres - 2016-01-22 - Łódź (łódzkie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

zakres usług fryzjerskich damsko -męskich, obsługa kasy fiskalnej przy kasowaniu za usługę, dbanie oczystośc , higienę i BHP oraz miesjce pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Chomęcice (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W HANDLU HURTOWYM - od 2 200 PLN

Negocjowanie umów, bezpośredni kontakt z klientami i kontrahentami krajów arabskojęzycznych
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Łódź (łódzkie)

FRYZJER - od 1 900 PLN

STRZYŻENIE DAMSKIE I MĘSKIE, KOLORYZACJA, CZESANIE, UPIĘCIA OKAZYJNE.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Wołów (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Wentylacja, systemy kominowe, ogrzewanie.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Łódź (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace przy dociepleniu budynków oraz prace murarskie i tynkarskie
kontakt przez PUP - 2015-10-16 - Łódź (łódzkie)

Modelowanie, strzyżenie, farbowanie, dbanie o czystość.
Salon Fryzjerski JOLA - 2016-03-03 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

MONTER WYKROJNIKÓW POLIGRAFICZNYCH - od 1 850 PLN

Produkcja wykrojników poligraficznych
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA.ST(PO WER) - 997,4 PLN

Praca z towarem, transport na terenie marketu, wypakowanie towaru, układanie na półkach.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Łódź (łódzkie)

MECHATRONIK - od 20,96 PLN

Diagnostyka, naprawa maszyn konserwacja, okresowe przeglądy, usuwanie usterek awarii. Pracodawca oferuje darmowe obiady
HR GLOBAL GROUP SP. Z O. O. - 2016-12-05 - Łódź (łódzkie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Skopanie (podkarpackie)

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH - od 2 000 PLN

Obsługa wózka widłowego - załadunek, rozładunek, transport.
GI GROUP SP.Z O.O. - 2016-01-25 - Łódź (łódzkie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Przysietnica (podkarpackie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 2 000 PLN

Obsługa skanera magazynowego OPTICON OPl - 9728
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Łódź (łódzkie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Leżajsk (podkarpackie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przgotowanie sushi (maki, nigri), filetowanie, smażeenie, grilowanie ryb inne pracy w kuchni w zależności od potzreb, udział w imprezach okolicznościowych śluby, eventy, targi, catering.
kontakt przez PUP - 2014-11-07 - Łódź (łódzkie)

MONTER URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH - od 3 000 PLN

Podstawy konstrukcji mechanicznych Umiejętność czytania technicznego rysunku mechanicznego i schematów elektrycznych Podstawy elektryczności Dobry stan zdrowia Chęć do nauki i zamiłowanie do prac manualnych
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Łódź (łódzkie)

PRACA NA PRODUKCJI - 12,8 - 13,5 PLN

Pakowanie, sortowanie pieczywa, obsługa maszyn w ruchu, kontrola jakości
HUMAN CENTER - 2016-01-18 - Łódź (łódzkie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Warszawa (mazowieckie)

MURARZ-TYNKARZ - od 2 200 PLN

Prace przy remontach lokali gminnych.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Łódź (łódzkie)

POMOC KROJECZEGO - od 2 200 PLN

Krojenie bardzo delikatnych materiałów (jedwab itp.). Mile widziane doświadczenie, znajomość rysunku technicznego, osoba sprawna fizyczna (z uwagi na noszenie belek z materiałami). Zgłoszenia osobiste do pracodawcy.
E.LEVY - 2016-09-06 - Łódź (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed