Praca FRYZJER Kraków P.H.U. SOLAREX Agnieszka Guzik

Miejsce pracy:
30-435 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Fryzjer damsko-męski, obsługa klienta na stanowisku fryzjerskim, wykonywanie usług fryzjerskich, dbanie o porządek na stanowisku pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Data zakończenia pracy: 30.04.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. 2 lata doświadczenia w zawodzie, umiejętności zawodowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie