Praca FRYZJER/KA Gdańsk STREFA URODY AGNIESZKA GIŻEŃSKA

Żwirki i Wigury 2, 80-463 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
strzyżenie damskie, męskie, koloryzacja, profesjonalna obsługa klientów, ombre,sombre.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Praca o poniedziałku do soboty w godzinach : 10:00-15:00, 14:00-20:00.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 5 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjer/ka

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe - fryzjerskie, rok doświadczenia w pracy na stanowisku fryzjer/ka. Miejsce pracy: Gdańsk Zaspa ul Żwirki i Wigury 2. Kontakt telefoniczny: 883-008-660.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: STREFA URODY AGNIESZKA GIŻEŃSKA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Żwirki i Wigury

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 06.10.2016