Praca FRYZJER Gdańsk kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: nauka: mycie i pielegnacja włosów, strzyżenie damskie, męskie, upięcia, modelowania, koloryzacja, trwała ondulacja, porzadek w salonie, komunikacja z klientem

Data publikacji: 2016-03-22

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
nauka: mycie i pielegnacja włosów, strzyżenie damskie, męskie, upięcia, modelowania, koloryzacja, trwała ondulacja, porzadek w salonie, komunikacja z klientem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Elizy Orzeszkowej 7, 84-100 Puck, powiat: pucki, woj: pomorskie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: pucki

Gmina pracodawcy: Puck

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Puck

Ulica pracodawcy: Elizy Orzeszkowej

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SZWACZKA MASZYNOWA - od 2 000 PLN

szycie na overlocku, stębnówce, oferta również dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
kontakt przez PUP - 2017-06-16 - Pabianice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Sławno (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, wystawianie, zamawianie i ekspozycja towarów, obsługa klientópw sklepu
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Łosice (mazowieckie)

SZPACHLARZ-MALARZ - od 2 000 PLN

-Praca na terenie Trójmiasta i okolic,-Pracodawca zapewnia dojazd do i z miejsca pracy z Pelplina,-Pracodawca prosi o kontakt osoby z Pelplina i okolic,-Pierwszy miesiąc umowa zlecenie, później umowa o pracę,-Kontakt telefoniczny 603-706-703.-Wynagrodzenie od 2.000,00 zł netto
ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY KRZYSZTOF CWAJDA - 2016-02-10 - Gdańsk (pomorskie)

HANDLOWIEC - od 1 900 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, także w Chinach, analizowanie rynku, sporządzanie umów i zamówień towarowych, zamawianie towaru w języku chińskim, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MONTER SYSTEMÓW SUCHEJ ZABUDOWY - do 1 850 PLN

Przygotowanie podłoża montaż konstrukcji, montaż płyt gipsowo kartonowych, szpachlowanie, malowanie.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Hańsk Pierwszy (lubelskie)

POZOSTALI MALARZE PREPARACJI PŁÓTNA - od 2 000 PLN

Pozostali malarze preparacji płótna
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Lesko (podkarpackie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

zgodny ze st.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Sułów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Oborniki (wielkopolskie)

KRAWIEC - od 930 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Warszawa (mazowieckie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - od 1 850 PLN

WYKONYWANIE PRAC NAPRAWCZO-REMONTOWYCH. DOKONYWANIE DROBNYCH NAPRAW I KONSERWACJI SPRZĘTU I URZĄDZEŃ. UTRZYMANIE W CZYSTOŚCI WYKONYWANYCH PRAC ZWIĄZANYCH Z POPRAWĄ FUNKCJONOWANIA I ESTETYKI TERENU WOKÓŁ OBIEKTU
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Kamieniec Ząbkowicki (dolnośląskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

cena elementów pod wzgledem wad; foliowanie wyrobów; przygotowywanie wyrobów gotowych do transportu; montaż elementów drewnianych
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Nowy Targ (pomorskie)

BRUKARZ/MONTER OGRODZEŃ - 997,4 PLN

przygotowanie podłoża pod kostkę, układanie kostki brukowej, pomoc w montażu szytemów ogrodzeniowych, obsługa urządzeń i narzędzie, dbanie o czystość narzędzi i miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Jankowice (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Jaczków (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW DREWNIANYCH - do 1 850 PLN

Cięcie tarcicy wzdłużne i poprzeczne, układanie elementów drewnianych.
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Monasterz (podkarpackie)

RECEPCJONISTA - od 2 250 PLN

Obsługa klientów, telefoniczna rezerwacja terminów, rozliczanie klientów, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2017-07-18 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ SUSHI MASTER - do 1 850 PLN

PRZYGOTOWYWANIE SUSHI, FILETOWANIE RYB; WYMAGANIA: ZNAJOMOŚĆ KUCHNI JAPOŃSKIEJ, UKOŃCZONY KURS SUSHI MASTER, MINIMUM 1 ROK DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; GODZINY PRACY: 10.00-18.00; 14.00-22.00 RÓWNIEŻ W WOLNE DNI;
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Pomocnicze prace budowalne
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Koszalin (zachodniopomorskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

Zaopatrywanie w towary
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Sieradz (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 2 000 PLN

Prace administracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2017-04-05 - Drezdenko (lubuskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-07-27 - Garwolin (mazowieckie)

POZOSTALI STOLARZE MEBLOWI I POKREWNI - od 2 000 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Ładzice (łódzkie)

MECHANIK-ŚLUSARZ URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - od 13 PLN

naprawa maszyn i urządzeń tartacznych
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Marciszów (dolnośląskie)

ARCHITEKT - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Sulechów (lubuskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

Sprzatanie sal lekcyjnych, mycie podłóg, sanitariatów, wycieranie mebli i ławek, lamperii. Wykonywanie inncyh prac zleconych przez dyrektora a wynikających z organizacji pracy w szkole.
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Zawada (lubelskie)

sprzedaz produktów oferowanych w punktach sprzedaży detalicznej, obsługa nabywców bezpośrednio
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Warszawa (mazowieckie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

FRYZJER - od 1 000 PLN

obsługa klienta, strzyżenie, balejaż, farbowanie
Salon Fryzjerski ISSABEL Izabela Szumik - 2017-04-05 - Złotoryja (dolnośląskie)