Praca FRYZJER Gdańsk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
nauka: mycie i pielegnacja włosów, strzyżenie damskie, męskie, upięcia, modelowania, koloryzacja, trwała ondulacja, porzadek w salonie, komunikacja z klientem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Elizy Orzeszkowej 7, 84-100 Puck, powiat: pucki, woj: pomorskie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: pucki

Gmina pracodawcy: Puck

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Puck

Ulica pracodawcy: Elizy Orzeszkowej

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Konin (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

sprzedaż paliwa i innych towarów i uslug, profesjonalna obsługa klienta, obsluga kasy fiskalnej i platnosci bezgotówkowych, pomoc klientom przy tankowaniu paliwa
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Brzozów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów, układanie towaru, sporządzanie zamówień, przyjmowanie dostaw
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

Wykonywanie instalacji co, wodno-kanalizacyjnej.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Wodzisław Śląski (śląskie)

OPERATOR TŁOCZNI - 1 850 - 2 200 PLN

obsługa maszyn na wydziale tłoczni
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Środa Śląska (dolnośląskie)

BETONIARZ - od 2 080 PLN

Betonowanie
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Kraków (małopolskie)

EKSPEDYTOR SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ / INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

Ekspedytor sprzedaży wysyłkowej / internetowej
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Wałcz (zachodniopomorskie)

HODOWCA BYDŁA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Krasnopol (podlaskie)

ANALITYK DS. RAPORTOWANIA ZARZĄDCZEGO - od 9 000 PLN

przygotowywanie i zarządzanie raportami (dot. wielkości sprzedaży, zarządzania finansami, kapitału obrotowego, nakładów inwestycyjnych itp.) tygodniowych, miesięcznych, kwartalnych i rocznych, - sprawdzanie kompletności danych, zapewnienie pełnego i dokładnego sprawdzenia poprawności danych w określonych ramach czasowych, w celu zapewnienia dokładnego i terminowego raportowania danych zarządczych (miesięcznie, kwartalnie i rocznie), - praca we współpracy z regionami, grupami i innymi zainteresowanymi stronami, w celu osiągnięcia wysokiego standardu w zarządzaniu procesami księgowymi, - rozwój i utrzymywanie dobrych relacji pracowniczych z lokalnymi grupami, zarządem regionalnym i innymi zespołami wewnątrz Heinekena i kluczowymi stronami zainteresowanymi, - przekazywanie własnej wiedzy o procesach innym członkom zespołu Heineken, - konsekwentne stosowanie się do globalnych i firmowych wytycznych, regulacji i polityki, - poprawne stosowanie zasad sprawozdawczości zarządczej grupy Heineken
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Kraków (małopolskie)

ZBROJARZ-BETONIARZ - do 2 000 PLN

Wykształcenie min. zawodowe; co najmniej roczne doświadczenie; znajomość rysunku technicznego; umiejętność spawania elektrycznego; Zakres obowiązków: wykonywanie czynności przy produkcji prefabrykowanych elementów betonowych; przygotowywanie form, zbrojeń, zalewanie form betonem, obróbka wykańczająca gotowych elementów; kontrola jakości; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Gliwice (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

wykszt.zaowodowe kierunkowe, nie wymagane doświadczenie w zawodzie, osoba zarejestrowana na dzien 29.06.2016
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Topola Mała (wielkopolskie)

OPERATOR KOPARKI - od 2 000 PLN

refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Białogard (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

prace produkcyjne
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 2 000 - 2 500 PLN

Rozładunek i załadunek samochodów
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Koszalin (zachodniopomorskie)

REFERENT DO SPRAW TRANSPORTU I SPEDYCJI - 997,4 PLN

OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH, ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW, SPORZĄDZANIE RAPORTÓW ORAZ PISM, WYSTAWIANIE DOKUMENTÓW SPRZEDAŻY (FAKTUR VAT), WYSTAWIANIE ZLECEŃ TRANSPORTOWYCH, SPEDYCYJNYCH, OBSŁUGA KORESPONDENCJI (POCZTA, EMAIL)
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Korzonek (opolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Węgrów (mazowieckie)

SAMODZIELNY REFERENT DS. ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Sierpc (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Gdynia (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY - do 1 000 PLN

wykształcenie średnie, kontaktowanie się ze zleceniodawcą w celu reklamy produktów lub usług, zapoznawanie się z produktem, który ma być przedmiotem reklamy, opracowanie kompleksowych kampanii reklamowych produktów lub usług zlecanych przez klienta, z uwzględnieniem poczynań konkurencji w określonej dziedzinie oraz metod reklamy przez nią stosowanych, a także wyników badań rynkowych, pozwalających określić upodobania klientów, motywy zakupu towarów oraz wielkośc zapotrzebowania na dany produkt lub usługę,
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Słupno (mazowieckie)

Rozładunek towaru, przygotowanie towaru do wysyłki, prace porzadkowe na magazynie, sortowanie opakowań zwrotnych.
EUROCASH S.A. - 2017-03-10 - Gdańsk (pomorskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

- zapoznanie z regulaminem pracy, przepisami BHP , statutem ZSP w Powidzu, Regulaminem przedszkola,- pomoc w realizacji zadań dydaktyczno-opiekuńczo- wychowawczych,- pomoc w przygotowaniu i wydaniu posiłków,- czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci podczas zajęć, spacerów, na placu zabaw i po zajęciach,- pomoc w sprzątaniu Sali podczas zajęć i po zajęciach,- przygotowywanie strony organizacyjnej zajęć dydaktycznych.
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Powidz (wielkopolskie)

TECHNIK CZASU I METOD - 997,4 PLN

zgodnie z dołaczonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Żywiec (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

wpisywanie zleceń do systemu, kserowanie, odbieranie korespondencji, kompletownie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Zgierzynka (wielkopolskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

zawieranie umów ubezpieczeniowych z klientem, obsługa kienta
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Stryków (łódzkie)

FRYZJER - od 925 PLN

Strzyżenie
Salon Fryzjerski NEW LINE Ewa Stępniewska - 2016-01-19 - Puławy (lubelskie)

AGENT NIERUCHOMOŚCI - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, prezetnacja nieruchomości, prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

MAGAZYNIER (5 I) - od 1 850 PLN

prace interwencyjne: Przyjmowanie do magazynu, zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania i wydawania towarów handlowych, prowadzenie odpowiedniej dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Michalin (mazowieckie)

Sprzedaż dywanów i wykładzin
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Nowy Sącz (małopolskie)

KOSMETYCZKA/ SZKOLENIOWIEC - do 2 000 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy.Wykształcenie średnie; wykonywanie zabiegów kosmetycznych, prowadzenie szkoleń i warsztatów
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Gliwice (śląskie)