Praca FRYZJER Szczucin Usługi Fryzjerskie i Kosmetyczne Urszula Urbanik

Kościuszki 6, 33-230 Szczucin, powiat: dąbrowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Fryzjerstwo damsko- męskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczucin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dąbrowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szczucin

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie z. zawodowe kierunkowe lub średnie. Mile widziane doświadczenie w zawdzie. Kontakt z Pracodawcą - osobiście w firmie w godz.9.oo do 14.oo

Nazwa pracodawcy: Usługi Fryzjerskie i Kosmetyczne Urszula Urbanik

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: dąbrowski

Gmina pracodawcy: Szczucin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczucin

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 16.06.2016