Praca FRYZJER Ełk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: .

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ełk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ełcki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 09.09.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Suwalska 38, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ełcki

Gmina pracodawcy: Ełk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ełk

Ulica pracodawcy: Suwalska

Numer budynku pracodawcy: 38

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Białobrzegi (mazowieckie)

KELNER - od 1 850 PLN

przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich w lokalu oraz telefonicznych, obsługiwanie maszyn i urządzeń stosowanych w zakładzie tj. kasy fiskalnej, ekspresu do kawy, zmywarki do maszynowego mycia naczyń i szkła
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Kłodzko (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - do 9 PLN

utrzymanie czystości na uczelni
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Chorzów (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 2 500 PLN

naprawa samochodów
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Kraśnik (lubelskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Złotów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

obsługa klienta,sprzedaż towaru
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Brodła (małopolskie)

DORADCA KLIENTA (Z) - od 2 000 PLN

sprzedaż kredytów, pożyczek, doradztwo finansowe
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Tarnów (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Fizjoterapeuta
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Częstochowa (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Częstochowa (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

- obsługa faxu, kserokopiarki, skanera,- przygotowywanie dokumentów do wysłania,- redagowanie pism,- prowadzenie rejestru wysyłanej korespondenci zwykłej ekonomicznej oraz poleconej,- przygotowywanie dokumentów do archiwizacji, archiwizowanie dokumentów,- inne prace biurowe zlecone przez Wójta, Sekretarza.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Powidz (wielkopolskie)

DRUKARZ SITODRUKOWY - 997,4 PLN

przygotowanie maszyny do druku, przygotowanie ramy z napiętą siatką do druku, przygotowanie farb o odpowiedniej barwie i konsystencji, obsługa maszyny sitodrukowej, czyszczenie i konserwacja maszyny
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Mielec (podkarpackie)

KUCHARZ - od 2 200 PLN

przygotowywanie potraw zgodnie z recepturami
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Białowieża (podlaskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

organizacja wlasnej pracy, przyjmowanie zamówień, przygotowanie posiłków, utrzymanie czystości w miejscu rzcy, reaslizowanie sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK DOCZYSZCZANIA POKOI HOTELOWYCH - do 2 353,6 PLN

Doczyszczanie pokoi hotelowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Gdańsk (pomorskie)

ELEKTROMECHANIK - 997,4 PLN

USUWANIE AWARII MASZYN
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Polkowice (dolnośląskie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

Wykonywanie instalacji hydraulicznych cieplnych, gazowych, ogrzewania podłogowego.
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Wierzbie (opolskie)

SEKRETARKA (STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami prowadzenia sekretariatu i inne
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - ASYSTENT (STAŻ FUNDUSZ PRACY) - 997,4 PLN

przyjmowanie towaru (kontrola jakościowa, ilościowa, metkowanie), obsługa klienta detalicznego i hurtowego, obsługa sklepu internetowego i allegro, pozyskiwanie nowych odbiorców hurtowych i detalicznych, załatwianie reklamacji, dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, reklama produktu.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Katowice (śląskie)

Zapoznanie się z asortymentem towaru; rozładunek i załadunek towaru; prowadzenie dokumentacji magazynowej; metkowanie towaru; prace porządkowe w magazynie.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Konojady (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

prace porządkowe w budynkach oraz przy budynkach szkoły, przedszkola i terenach przyległych
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Parzymiechy (śląskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ WYTWÓRCZYCH MIESZANEK BETONOWYCH - od 1 850 PLN

sterowanie urządzeniami do producji mieszanek betonowych
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Mełgiew (lubelskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykszałcenie zawodowe, doświadczenie. Kontakt osobisty z pracodawcą. Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Świerklany Górne (śląskie)

MONTER SYSTEMÓW SZALUNKOWYCH - od 2 035 PLN

wykonywanie prac montażowo szalunkowych
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Konstantynów Łódzki (łódzkie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stazu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż,- przygotowanie ofert handlowych,- prowadzenie negocjacji z klientem- pozyskiwanie nowych klientów,- otrzymywanie dobrych relacji z klientami,- tworzenie i realizacja planów sprzedazowych,- prowadzenie akcji promocyjnych, marketingowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Głowno (łódzkie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

narzucanie tynków maszynowo na ściany i obrabianie ich do końcowego etapu
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Mława (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 500 PLN

Obsłkuga i konserwacja pojazdu, zabezpieczenie ładunku
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Gorzebądz (zachodniopomorskie)