Praca FRYZJER DAMSKO - MĘSKI Wola kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER DAMSKO - MĘSKI

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: koloryzacja, strzyżenie męskie, damskie, znajomość nowoczesnych technik strzyżenia, przedłużania włosów, zagęszczania włosów

Data publikacji: 2016-02-23

Lokalizacja: Wola (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wola, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
koloryzacja, strzyżenie męskie, damskie, znajomość nowoczesnych technik strzyżenia, przedłużania włosów, zagęszczania włosów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO - MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pszczyński

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: znjaomość techniki strzyżenia

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Dworcowa 23, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie z Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: pszczyński

Gmina pracodawcy: Pszczyna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pszczyna

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*