Praca FRYZJER Wołów FRYZOMANIA Iwona Kowalska

Al.Niepodległości 34, 56-100 Wołów, powiat: wołowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
wg stanowiska ( kontakt z pracodawcą tel:609071083 )

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wołów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wołów

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: FRYZOMANIA Iwona Kowalska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv + list motywacyjny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: wołowski

Gmina pracodawcy: Wołów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wołów

Ulica pracodawcy: Al.Niepodległości

Numer budynku pracodawcy: 34

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - 997,4 PLN

strzyżenie damskie i męskie; wykonywanie zabiegów koloryzacji, przedłużania i zagęszczania włosów; wykonywanie upięć okolicznościowych; prostowanie keratynowe włosów
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Pruszków (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonywym w Wołowie prowadzący Kancelarię Komorniczą w Wołowie przy ul. Zaułek Zielony 15 poszukuje kreatywną i energiczną osobę na stanowisko pracownika biurowego do swojej kancelarii. ( kontakt z pracodawcą tel: 71-3894225 e-mail:komornik (at) pro.onet.pl )
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wołowie Andrzej Mazurczak Kancelaria Komornicza Wołów - 2016-03-15 - Wołów (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

usługi fryzjerskie, utrzymanie porządku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Wodzisław Śląski (śląskie)

BARMAN - od 1 400 PLN

w/g stanowiska
Przemysław Kuchta ALL GOOD - 2016-10-19 - Wołów (dolnośląskie)

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Grodków (opolskie)

strzyżenie dzieci oraz damsko-męskie
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE - PAULINA ROKICKA - 2016-03-04 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Wykształcenie zawodowe; mile widziane doświadczenie zawodowe; fryzjerstwo damsko-męskie; godziny do uzgodnienia; umowa na okres próbny; miejsce pracy Gliwice;
MŁODZIEŻOWY SALON FRYZJERSKI - AGA - 2016-06-16 - Gliwice (śląskie)

KELNER - 10 - 20 PLN

wg stanowiska ( kontakt z pracodawcą tel :665051300 )
PPHU ROL-POL Spółka z o.o. Mojęcice - 2016-05-09 - Mojęcice (dolnośląskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

Wykonywanie zabiegów fryzjerskich takich jak golenie, strzyżenie włosów, mycie i pielęgnacja włosów, czesanie, rozjaśnianie i farbowanie włosów.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Wadowice (małopolskie)

wg stanowiska
Liliana Marzyńska - 2016-02-15 - Jarocin (wielkopolskie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

Samodzielna praca.
OCEAN URODY Agata Redek - 2017-02-01 - Dębe Wielkie (mazowieckie)

FRYZJER - od 925 PLN

Wymagane 2 letnie doświadczenie na stanowisku fryzjera (nie wliczając praktyk zawodowych). Praca we wtorki i czwartki. Kontakt telefoniczny lub osobisty z pracodawcą.
ATELIER URODY JUSTYNA PLUTA - 2016-03-21 - Gaszowice (śląskie)

usługi fryzjerskie damsko-męskie
Zakład Kosmetyczno-Fryzjerski Jolanta Król - 2016-07-13 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

staż w saloniue fryzjerskim
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Goleszów (śląskie)

OPERATOR MASZYN LEŚNYCH ( HARWESTER ) - od 1 850 PLN

wg stanowiska ( kontakt z pracodawcą tel: 608070541 )
Zakład Usług Leśnych ARPOL - 2016-09-23 - Wińsko (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU SANITARNEGO - od 2 000 PLN

Wg stanowiska. Więcej informacji pod numerem 71 389 71 13 wew. 309
Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu - 2017-03-21 - Lubiąż (dolnośląskie)

Fryzjer damsko-męski
Zakład Fryzjersko Kosmetyczny Halina Kozera - 2017-02-03 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

wg stanowiska ( kontakt z pracodawcą tel: 71-3893032 )Miejsce pracy - Wołów ul. Wojska Polskiego 8
NETTO Sp. z o.o. - 2017-02-14 - Wołów (dolnośląskie)

- strzyżenie - modelowanie- farbowanieoraz wszystkie inne czynności związane z prowadzeniem zakładu fryzjerskiego na wysokim poziomie.
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Błędów (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

wyksz. zawodowe kierunkowe, wymagane doświadczenie,
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

j.w
ROKSANA TROJANOWSKA - 2016-03-14 - Warszawa (mazowieckie)

Pełny zakres usług fryzjerskich
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Kielce (świętokrzyskie)

obsługa salonu fryzjerskiego oraz klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Bytom (śląskie)

wykonywanie zabiegów fryzjerskich zgodnie z życzeniami klientów tj. golenie i strzyżenie włosów i zarostu, mycie i pielęgnowanie włosów, czesanie. trwała ondulacja, pielęgnowanie, rozjaśnianie, farbowanie włosów za pomocą różnorodnych narzedzi z wykorzystaniem specjalistycznych sprzętów oraz metariałów fryzjerskich.godziny pracy 8-16,umowa na okres 25 miesięcy.
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Osiek nad Notecią (wielkopolskie)

usługi fryzjerskie, wymiar czasu pracy do ustalenia
"kamilla" kamila koroś - 2015-11-20 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)