Praca FRYZJER DAMSKO-MĘSKI Oświęcim Tadeusz Golasa SALON FRYZJERSKI MARILYN MONROE

Stanowisko: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Wynagrodzenie: 2 000 - 2 500 PLN

Zakres obowiązków: strzyżenie damskie i męskie, nowoczesne koloryzacje, upięcia

Data publikacji: 2016-07-01

Lokalizacja: Oświęcim (małopolskie)

Pracodawca: Tadeusz Golasa SALON FRYZJERSKI MARILYN MONROE

Powstańców Śląskich 29, 32-600 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
strzyżenie damskie i męskie, nowoczesne koloryzacje, upięcia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Oświęcim

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oświęcimski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Oświęcim

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wyksz. zawodowe, doświadczenie w zawodzie,

Nazwa pracodawcy: Tadeusz Golasa SALON FRYZJERSKI MARILYN MONROE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: oświęcimski

Gmina pracodawcy: Oświęcim

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oświęcim

Ulica pracodawcy: Powstańców Śląskich

Numer budynku pracodawcy: 29

Profil działalności pracodawcy: USŁUGI FRYZJERSKIE

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*