Praca FRYZJER Andrespol Salon Fryzjerso-Kosmetyczny "NATALIA" Natalia Cyrulska

Rokicińska 121, 95-020 Andrespol, powiat: łódzki wschodni, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
farbowanie, upięcia, strzyżenie damsko- męskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Andrespol

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łódzki wschodni

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Andrespol

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy:
Salon Fryzjerso-Kosmetyczny "NATALIA" Natalia Cyrulska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt telefoniczny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łódzki wschodni

Gmina pracodawcy: Andrespol

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Andrespol

Ulica pracodawcy: Rokicińska

Numer budynku pracodawcy: 121

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

SEKRETARKA - od 1 850 PLN

Sekretarka;
SAROJ International Gregorio Rebelo - 2016-02-18 - Rzgów (łódzkie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyzenie damskie i męskie, koloryzacja włosów, modelowanie oraz upinanie włosów
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO - od 2 300 PLN

obsługa klienta, wsparcie zespołu sprzedażowego w bieżących zadaniach, aktualizacja i budowa baz danych, obsługa zamówień, koordynacja obiegu dokumentów
Deco Sp.z o.o. - 2016-05-02 - Natolin (łódzkie)

FRYZJER - 997,4 PLN

cięcie i układanie włosów, upinanie, koloryzacja włosów
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Wyszków (mazowieckie)

FRYZJER - do 2 000 PLN

strzyżenie,farbowanie,czesanie- mobilne usługi fryzjerskie (praca na terenie Polski)
Poland Welcome Center sp. z o.o. - 2017-02-17 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 2 500 PLN

strzyżenie, koloryzacja, modelowanie włosów
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "BARTEX" BARBARA OZDOWY - 2016-12-14 - Tarnowskie Góry (śląskie)

FRYZJER - od 925 PLN

Farbowanie, strzyżenie, stylizacja, koloryzacja
Salon Fryzjerski "JOANNA" Joanna Kołtun - 2016-08-16 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

SPRZEDAWCA STANOWISKA MIĘSNEGO - od 1 900 PLN

obsługa klientów na stanowisku mięsnym,urządzeń typu stekownice,krajalnice,dbałość o wygląd lady ,weryfikacja terminów ważności
STOKROTKA Sp. z o.o. - 2016-07-06 - Koluszki (łódzkie)

strzyżenie włosów,farbowanie
Zakład Fryzjerski MIRA M.Szczepańska Iława - 2017-02-01 - Iława (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

Strzyżenie damskie, męskie, farbowanie, koloryzacja, balejaż, czasanie.
Kamila Hartman STUDIO PRESTIGE - 2016-08-17 - Oborniki Śląskie (dolnośląskie)

obsługa klienta, wykonywanie strzyżeń, koloryzacji i pielęgnacji, przyjmowanie zapisow telefonicznych, dbanie o czystość w salonie
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Zabrze (śląskie)

KROJCZY (KRAWIECTWO CIĘŻKIE) - od 2 350 PLN

wykrawanie dywaników łazienkowych (włóknina)
CORAM POLAND SP. Z O.O. - 2016-05-02 - Natolin (łódzkie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

Wykonywanie fryzur damskich i męskich.
"ANFRIN FASHION", Renata Żuchowicz - 2016-10-25 - Nowy Sącz (małopolskie)

PRACE POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU I PRACACH PORZĄDKOWYCH - od 13 PLN

Sortowanie jaj, proste prace pomocnicze, prace związane z obsługą maszyn sortujacych
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Prawda (łódzkie)

Cały zakres usług fryzjerskich
"ANNA" JOLANTA MILEWSKA - 2017-01-10 - Kobyłka (mazowieckie)

WULKANIZATOR - od 2 000 PLN

wymiana, naprawa opon , wyważanie kół
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Koluszki (łódzkie)

FRYZJER - od 1 000 PLN

utrzymanie porządku w salonie, strzyżenie męskie-damskie, modelowanie, koloryzacja, upięcia okolicznosciowe
Salon Fryzjerko - Kosmetyczny Beauty Izabela Ogrodowczyk - 2016-10-17 - Darłowo (zachodniopomorskie)

FRYZJER - od 875 PLN

wykonywanie zabiegów fryzjerskich
INFIUNIUM Twój Fryzjer Beata Kappa - 2015-12-08 - Ustroń (śląskie)

STOLARZ - 1 850 - 2 400 PLN

produkcja drewnianej stolarki otworowej
P.H.U.P. MAX-BUD Sp. z o.o. - 2016-03-01 - Starowa Góra (łódzkie)

Fryzjer damsko-męski ze specjalnością zajmowania się męskim zarostem i włosami. Wymagane minimum 5-letnie doświadczenie w zawodzie, wykształcenie średnie. Poszukiwany specjalista od zarostu męskiego.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Łódź (łódzkie)

KASJER SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, obsługa stanowiska mięso i wędliny, zarządzanie towarem, dbanie o czystość, prawidłowa obsługa klienta zgodnie z zasadami firmy.
DINO POLSKA SA - 2016-09-01 - Kraszew (łódzkie)

praca w zawodzie
ZAKŁAD FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY - Dzik Kornelia - 2015-12-21 - Ruda Śląska (śląskie)

HYDRAULIK - od 2 400 PLN

montaż instalacji co. (wodno-kanalizacyjnej)
MIR MOTO INSTAL Mirosław Kubś - 2015-12-03 - Justynów (łódzkie)

wg. programu
"Fresh LOOK" Mariola Laskowska - 2016-07-11 - Wałcz (zachodniopomorskie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Przygotowanie stanowiska pracy, obserwacja pracy pracowników. Pomoc w wykonywaniu pracy fryzjerki, strzyżenie pod okiem opiekuna, modelowanie klientów, mycie głowy, zapoznanie się z produktami
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Oleśnica (dolnośląskie)