Praca FRYZJER DAMSKO - MĘSKI Gdańsk Firma Handlowo-Usługowa HAIR TRENDY Ewa Bielecka

Stanowisko: FRYZJER DAMSKO - MĘSKI

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Umiejętność strzyżenia damsko-męskiego, obsługa klienta.

Data publikacji: 2016-08-16

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Pracodawca: Firma Handlowo-Usługowa HAIR TRENDY Ewa Bielecka

Miejsce pracy:
80-571 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Umiejętność strzyżenia damsko-męskiego, obsługa klienta.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO - MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku, umiejętność strzyżenia damsko-męskiego, mile widziana książeczka sanepidowska. Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Elbląska 59. Kontakt telefoniczy: 603 572 646.

Nazwa pracodawcy: Firma Handlowo-Usługowa HAIR TRENDY Ewa Bielecka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Elbląska 59, 80-571 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Elbląska

Numer budynku pracodawcy: 59

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*