Praca FRYZJER Częstochowa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Częstochowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Częstochowa

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: kultura osobista

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

1 Maja 65, 98-330 Pajęczno, powiat: pajęczański, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: pajęczański

Gmina pracodawcy: Pajęczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pajęczno

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 65

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

WOŹNY - 997,4 PLN

praca wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Łukawiec (podkarpackie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

-mechanika samochodowa: wymiana klocków, tarcz, naprawa zawieszenia, napełnianie klimatyzacji, geometria kół, serwis olejowy,- serwis opon, wymiana opon w samochodach osobowych
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Świętochłowice (śląskie)

POZOSTALI MECHANICY POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 900 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Karniowice (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 750 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

ZDOBNIK SZKŁA - od 1 850 PLN

przygotowywanie wyrobów szklanych do malowania; dekorowanie ręczne pędzelkami; aplikacja farb, preparatów metali szlachetnych;
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Opole (opolskie)

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - MAGAZYNIER (UZUP. 22/2015) - do 1 850 PLN

wydawnie, przyjmowanie, dystrybucja towaru w magazynie, segmentacja towarów, pakowanie, wysyłka, dbanie o porzadek miejca pracy
kontakt przez PUP - 2015-04-28 - Katowice (śląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

obsługa klientów
Karol Sokołowski - 2016-02-18 - Czersk (pomorskie)

1881U PRACOWNIK ADM.BIUROWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Radom (mazowieckie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu RPO
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

OPERATOR ŻURAWIA SAMOJEZDNEGO - od 2 000 PLN

obsługa sprzętu
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

strzyżenie i modelowanie włosów
" METAMORFOZA" Salon Kosmetyczny Studio Fryzjerskie Joanna Anna Konicka - 2016-10-19 - Wysokie Mazowieckie (podlaskie)

KIEROWNIK PROJEKTU (PROJECT MANAGER) - od 27 667 PLN

Kierowanie wszystkimi operacyjnymi aspektami przejść z i do IBM Polska Lab. w tym finansowymi związanymi z liczebnością pracowników, logistycznymi, rekrutacyjnymi, pozyskiwania talentów. Odpowiedzialność za terminowe wykonywanie oraz usuwanie wszelkich problemów, które mogą wystąpić. Kierowanie lokalnymi programami w celu wspierania wzrostu i znaczenia dla IBM.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Kraków (małopolskie)

STAZ/SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż- umiejętność obsługi kasy fiskalnej- sprzedaż pieczywa i wyrobów piekarskich
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Nowa Sól (lubuskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

prace stolarskie
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Szczucin (małopolskie)

TOKARZ -OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 1 850 PLN

obsługa tokarki do metalu, mocowanie i odmocowywanie obrabianego detalu, włączanie odpowiednich ruchów roboczych, odpowiednie zaprogramowanie obrabiarki CNC
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

TYNKARZ - SZTUKATOR - od 1 500 PLN

Wykonywanie sztukaterii
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Głogówek (opolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

w zakresie kucharza
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Czarne (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 100 PLN

Przyjmowanie towarów i odpowiedzialność za powierzone materiały i pomieszczenie magazynowe na podstawie spisu inwentaryzacyjnego protokół zdawczo-odbiorczy, potrzebujemy pracowników ze znajomością języka ukraińskiego ze względu na to, że brygadzista jest z Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Piła (wielkopolskie)

ELEKTROMECHANIK, ELEKTRYK, AUTOMATYK (STAŻ) - 997,4 PLN

usuwanie awarii maszyn, raportowanie, wykonywanie przeglądów w systemie SAP, prace z zakresu mechatroniki, robotyki i oceny stanu technicznego maszyn, programowanie sterowników Siemens S7
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Polkowice (dolnośląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Praca fizyczna na budowie.
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Zamość (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Leśna (dolnośląskie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: strzyżenie, koloryzacja, modelowanie; WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe/techniczne - fryzjer, doświadczenie jako fryzjer
Studio Fryzjerskie "LOOK" Anna Eisop - 2016-01-20 - Lubliniec (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia. Charakterystyka pracy - prace porządkowe przy samochodach, mycie samochodów.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Rybnik (śląskie)

DYREKTOR DS. INFORMATYKI /ROZWIĄZAŃ ARCHITEKTONICZNYCH - od 26 667 PLN

funkcjonalne i architektoniczne projektowanie zgodnie z nowymi wymogami, działalność strategiczna w obszarze rozwiązań produktu, dbanie o techniczną spójność projektowania względem projektowania mającego na celu weryfikację metodologii, akceptacja rozwiązań z perspektywy architektonicznej, nadzór nad aspektami dotyczącymi zarządzaniem życiem wytwarzanego oprogramowania (Lifecycle), wdrażanie całego procesu zarządzania Lifecycle, w tym analiza, projektowanie i implementacja poszczególnych etapów projektów wraz z bieżącym rozwiązywaniem problemów, sporządzanie lub zlecanie sporządzenia raportów dot. obszaru rozwiązywania problemów, dostarczanie wsparcia dla analityków biznesowych, w tym doradztwo w obszarze wsparcia biznesu
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Puławy (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Skulsk (wielkopolskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

wycinanie elementów budowli mebli
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Tomaszowice (lubelskie)

ŚLUSARZ - SPAWACZ - od 2 000 PLN

ślusarz - spawacz.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Zabrze (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed