Praca FRYZJER Czekanów Fryzjerstwo Jolanta Ławniczak

Strażacka 8, 63-410 Czekanów, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
wykształcenie zawodowe- kierunkowe, minimum 1 rok doświadczenia, 1/2 etatu, praca w godzinach 10:00-18:00 w sobotę 08:00-14:00 (godziny do uzgodnienia), miejsce pracy Czekanów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czekanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ostrów Wielkopolski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1)

Nazwa pracodawcy: Fryzjerstwo Jolanta Ławniczak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt telefoniczny: 609 093 248

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Czekanów

Ulica pracodawcy: Strażacka

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*