Praca FRYZJER Rynarzewo AKM STUDIO Salon Fryzjerski Agnieszka Tyszkiewicz

Kalinowa 2, 89-200 Rynarzewo, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta; wykształcenei zawodowe, doswiadczenie min.3 lata; na poczatek umowa-zlecenie do 6 mc-później umowa o prace; godziny pracy 9-20

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rynarzewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nakielski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szubin

Zawód: fryzjer*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: AKM STUDIO Salon Fryzjerski Agnieszka Tyszkiewicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: 13.09.2016 - 13.11.2016, Godziny : 9.00- 16.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: nakielski

Gmina pracodawcy: Szubin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rynarzewo

Ulica pracodawcy: Kalinowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - do 1 000 PLN

Strzyżenie, modelowanie wlosów zgodnie z oczekiwaniami klienta, farbowanie, rozjaśnianie, tworzenie pasemek, balejaż, dekoloryzacja, zabiegi przedłużania, zabiegi regeneracyjne wlosów, praca na umowę zlecenia; ok. 80 godzin pracy 2 miesiącu, dyspozycyjność w godzinach : 80 do 20:00; oferta dostępna w sali H
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Długołęka (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

fryzjerstwo damsko-męskie
Salon Fryzjersko Kosmetyczny EVANA - 2016-07-07 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

FRYZJER - od 1 950 PLN

obsługa klienta, dbanie o czystość na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

Obsługa klienta , wykonywanie fryzur, czesanie, modelowanie, farbowanie, ondulacja, utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Puzdrowo (pomorskie)

Zgodnie ze stanowiskiem + obsługa programu komputerowego
Kreowanie Fryzur Agnieszka Akścin - 2016-09-19 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

obsługa klienta w salonie
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

strzyżenie, modelowanie, koloryzacja.Praca w godz. 09-17
Katarzyna Tutkowska "KA -TU" Salon Urody - 2016-05-13 - Żukowo (pomorskie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Choszczno (zachodniopomorskie)

zgodnie ze stanowiskiem
PRACOWNIA FRYZJERSKA ANNA SABINIARZ - 2017-03-16 - Chojnice (pomorskie)

FRYZJER - od 2 488 PLN

Fryzjer damsko- męski
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA SYLWIA KORBUS - 2016-06-30 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KONTROLER PARKINGOWY - od 1 850 PLN

codzienna kontrola miejsc parkingowych i poprawność uiszczonych opłat za parkowanie w strefie płatnej
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

TAPICER(NR 3227) - 2 000 - 4 000 PLN

samodzielne tapicerowanie, począwszy od przygotowania podłoża tapicerskiego do montażu elementów tapicerowanych w całośćmiejsce pracy: Potulice;umowa zlecenie lub umowa o pracę
PAŃSTWOWE PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU MEBLARSKIEGO I BUDOWNICTWA - 2016-05-10 - Potulice (kujawsko-pomorskie)

Ćwiczenie technik strzyżenia oraz farbowania, kręcenie trwałej, utrzymanie czystości w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Smętowo Graniczne (pomorskie)

TOKARZ-FREZER - od 12 PLN

Tokarz-frezerobsługa tokarki, frezarki konwencjonalnej, wykształcenie zawodowe-mechaniczne - mile widziane, doświadczenie min.1 rok
Warsztat Mechaniczny Maszyn Rolniczych i Ślusarstwa Aftyka Zdzisław - 2016-02-16 - Zamość (kujawsko-pomorskie)

fryzjerstwo damsko-męskie farbowanie,czesanie
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Kraków (małopolskie)

dekoloryzacja, koloryzacja, strzyżenie, modelowanie, umiejętność robienia fryzur okolicznościowych, obsługa kasy fiskalnej, sprzątanie
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Bieruń (śląskie)

-Strzyżenie damsko - męskie-farbowanie.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Piła (wielkopolskie)

FRYZJER - od 1 040 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Olkusz (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Pracownik gospodarczyOferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

TAPICER - 997,4 PLN

naprawa tapicerowanych części mebli, przewożenie i wypychanie obić tapicerskich, cięcie, klejenie, granulowanie pianki, prace związane z transportem wewnętrznym, przygotowanie stelaży do dalszej produkcji
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Potulice (kujawsko-pomorskie)

Świadczenie usług w zakresie fryzjerstwa.
Frąckiewicz Agnieszka Firma Usługowo Handlowa - 2016-03-25 - Radlin (śląskie)

fryzjerstaż w godz. 8-16, 11-19
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Zielona Góra (lubuskie)

Usługi fryzjerskie.
kontakt przez PUP - 2015-11-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Głogów (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 860 PLN

Koloryzacja strzyżenie, upięcia, praca na jedną lub dwie zmiany
EMERALD JANINA MICHALIK - 2016-06-21 - Kraków (małopolskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY(NR 6179) - od 3 000 PLN

wykonywanie prac blacharski w warsztacie blacharsko-lakierniczym
Jakub Trzebiński MTB - 2016-08-29 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Żary (lubuskie)

Wybierz miejscowość