Praca FRYZJER Czernica KORBEL MARIOLA FRYZJERSTWO

Miejsce pracy:
Wolności 1, 44-282 Czernica, powiat: rybnicki, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Wykształcenie zawodowe, kierunek: fryzjer, 2 letnie doświadczenie. Godziny pracy do uzgodnienia. Kontakt telefoniczny oraz osobisty z pracodawcą.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czernica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rybnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gaszowice

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 10 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: KORBEL MARIOLA FRYZJERSTWO

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: -, Godziny : -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: rybnicki

Gmina pracodawcy: Gaszowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Czernica

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*