Praca FRYZJER Czeladź kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Pełny zakres usług fryzjerskich, możliwość przyuczenia

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 11 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wynagrodzenie ze stawką godzinową: 11,00 zł brutto za godzinę,

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czeladź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: będziński

Zawód: fryzjer*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 11 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Sosnowiec

Rzeźnicza 12, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dowód osobisty

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Sosnowiec

Gmina pracodawcy: Sosnowiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sosnowiec

Ulica pracodawcy: Rzeźnicza

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy: fryzjerstwo

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Sosnowiec

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 22.01.2016