Praca FRYZJER Bobrowniki SALON FRYZUR BARBARA CIELNIASZEK

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: do 925 PLN

Zakres obowiązków: Podstawowe usługi fryzjerskie. Wymiar etatu i wynagrodzenie do uzgodnienia.

Data publikacji: 2016-08-29

Lokalizacja: Bobrowniki (śląskie)

Pracodawca: SALON FRYZUR BARBARA CIELNIASZEK

Miejsce pracy:
42-584 Bobrowniki, powiat: będziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Podstawowe usługi fryzjerskie. Wymiar etatu i wynagrodzenie do uzgodnienia.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bobrowniki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: będziński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bobrowniki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 925 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie zawodowe.

Nazwa pracodawcy: SALON FRYZUR BARBARA CIELNIASZEK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt telefoniczny.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: będziński

Gmina pracodawcy: Bobrowniki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bobrowniki

Profil działalności pracodawcy: Salon Fryzjerski.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*