Praca FREZER Żelechów Wielobranżowy Zakład Produkcyjno Handlowy "LEMET" Mirosław Leszek

Kochanowskiego 2, 08-430 Żelechów, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: obsługa maszyn do obróbki skrawaniem w metalu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FREZER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żelechów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: garwoliński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żelechów

Zawód: frezer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy:
Wielobranżowy Zakład Produkcyjno Handlowy "LEMET" Mirosław Leszek

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Rynek Stary 50/55, 08-500 Ryki, powiat: rycki, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: rycki

Gmina pracodawcy: Ryki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ryki

Ulica pracodawcy: Rynek Stary

Numer budynku pracodawcy: 50

Nazwisko osoby zgłaszającej: Mirosław Leszek

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Zawód wykonywany przez pracownika: frezer