Praca FREZER/TOKARZ Radlin W-TECH WENGERSKI ROMAN

Korfantego 52, 44-310 Radlin, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Wymagane wykształcenie zawodowe. Mile widziana obsługa innych obrabiarek, także CNC. Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności do ustalenia podczas rozmowy z pracodawcą. Kontakt telefoniczny z pracodawcą.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
prace na różnych frezarkach, ustawianie parametrów obrabiarki itp.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FREZER/TOKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radlin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wodzisławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Radlin

Zawód:
tokarz / frezer obrabiarek sterowanych numerycznie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: W-TECH WENGERSKI ROMAN

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: wodzisławski

Gmina pracodawcy: Radlin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radlin

Ulica pracodawcy: Korfantego

Numer budynku pracodawcy: 52

Profil działalności pracodawcy: Obróbka mechaniczna elementów metalowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Zawód wykonywany przez pracownika:

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Wodzisław Śląski (śląskie)

PRODUCENT MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH - od 1 750 PLN

Przygotowywanie materiałów do druku, druk, produkcja materiałów reklamowych
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Wodzisław Śląski (śląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

Dbanie o ekspozycje towarów, obsługa klienta,wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami, dbanie o porządek na sali sprzedaży
Dino Polska SA - 2017-05-05 - Mszana (śląskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

-przygotowywanie dokumentacji w sprawie wytaczania pozwów alimentacyjnych-przygotowywanie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa wszelkiej korespondencji z gminami w sprawach dotyczących przyjęcia do placówki opiekuńczo-wychowawczej dziecka,przyjęcia do rodziny zastępczej dziecka oraz warunków jego pobytu i wysokości wydatków poniesionych na jego opiekę i wychowanie -kserowanie dokumentów, przygotowanie korespondencji do wysyłki-inne zadania zlecone przez Dyrektora
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Wodzisław Śląski (śląskie)

ŚLUSARZ - od 15 PLN

Prace ślusarskie, obsługa maszyn i urządzeń, prace remontowe.
South Energy Partners Sp. z o. o. - 2017-05-05 - Radlin (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

Transport towarów w transporcie międzynarodowym, dbanie o stan techniczny pojazdu.
Fiegler-Podleśny Jolanta FORESTA - 2016-07-14 - Rydułtowy (śląskie)

KIEROWNIK BUDOWY - od 5 000 PLN

Wymagane wykształcenie wyższe, prawo jazdy kat. B, 3 lata doświadczenia, umiejętność podejmowania trafnych i szybkich decyzji uprawnienia konstrukcyjno-budowlane, umiejętność analitycznego myślenia, zdolność kierowania ludźmi, doświadczenie w kierowaniu projektami budowlanymi i zarządzniu pracownikami oraz dobrą znajomością pakietu Office. Charakterystyka pracy: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemne, ciesielskie, montażowe oraz murowe), zarządzanie zespołem pracowników, przestrzeganie harmonogramu robót, terminowość oraz bieżąca współpraca i koordynacja z generalnym wykonawcą, rozliczanie okresowych przerobów, kosztów budów, prowadzenie kompleksowej dokkumentacji budowy i nadzór nad jakością wykonanych robót. Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny lub e-mailowy ksiegowosc (at) fobud.pl
Fobud Sp. z o.o. - 2016-01-22 - Marklowice (śląskie)

KELNER - od 13 PLN

Podawanie posiłków, przyjmowanie zamówień, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek na sali
Kołoczek Katarzyna BOHEME - 2017-04-13 - Wodzisław Śląski (śląskie)

DORADCA-KASJER - od 3 000 PLN

Doradztwo w wyborze usług i produktów bankowych, realizacja bieżących celów sprzedażowych i obsługa kasowa klienta.
PKO BP SA - 2016-07-07 - Rydułtowy (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie i wydawanie materiałów
kontakt przez PUP - 2015-05-11 - Wodzisław Śląski (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów, rozładunek, załadunek, dowóz towaru do klienta.
Gorgosz Andrzej FIRMA HANDLOWA "ANDRZEJ" - 2016-11-29 - Gorzyce (śląskie)

KUCHARZ - 2 000 - 2 200 PLN

przygotowywanie posiłków.
Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego i Z-ad Opiek.-Leczniczy - 2017-02-01 - Gorzyce (śląskie)

ŚLUSARZ-TOKARZ - od 2 350 PLN

Prace ślusarsko-tokarskie, obsługa maszyn i urzadzeń, wykonywanie prac remontowych.
Elektrociepłownia Marcel Sp. z o.o. - 2016-05-13 - Radlin (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - od 2 000 PLN

Prowadzenie akt osobowych, obliczanie wynagrodzeń, prowadzenie dokumentacji BHP, ZUS.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Rydułtowy (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

Transport towarów na trasach międzynarodowych.
Kasprzyca Wiesław Transport Krajowy i Międzynarodowy - 2016-08-31 - Wodzisław Śląski (śląskie)

Prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą, obsługa codzienna w/w zestawu. Przygotowanie do rozładunku i załadunku.
Krzystek Sławomir FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA - 2016-04-28 - Wodzisław Śląski (śląskie)

STOLARZ PRODUKCJA SCHODÓW I DRZWI - od 1 850 PLN

produkcja schodów i drzwi
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Wodzisław Śląski (śląskie)

BARMAN - od 925 PLN

Obsługa klienta, dbanie o czystość w miejscu pracy.
Pawlus Adam Grill Bar Danio - 2016-06-24 - Rydułtowy (śląskie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - od 1 850 PLN

Mycie, tankowanie i konserwacja samochodów.
Wa-na Transport&Logistik Sp. z o.o. - 2016-06-10 - Buków (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 1 200 PLN

prowadzenie kadr pracowników, rejestr urlopów i L-4, archiwizacja, prowadzenie biura, znajomość zasad ochrony środowiska, znajomość rozliczania środków unijnych
Technika Okienna P.H.U Rduch i Borek Sp.j. - 2016-07-13 - Gogołowa (śląskie)

Sprzedaż artykułów mięsnych, wędlin, obsługa klienta.
WEGAR J. K. Węglarz Sp. Jawna - 2016-08-03 - Pszów (śląskie)

Kierowanie samochodem ciężarowym w transporcie międzynarodowym na terenie Europy
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Wodzisław Śląski (śląskie)

USTAWIACZ - od 3 600 PLN

Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę i nadzór procesu wtrysku. Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności. Cv należy składać na adres renwix (at) renwix.pl w terminie od 22.12.- 28.12.2016r.
RENWIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-01-23 - Radlin (śląskie)

Obsługa klienta, "działu tradycja" (wędliny, wypiek mięs), obsługa pieca konwenkcyjnego
LORAX Sp. z o.o. - 2016-10-19 - Wodzisław Śląski (śląskie)

SPRZEDAWCA CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

Sprzedaż części samochodowych
S2-GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-03-11 - Rydułtowy (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Kierowanie samochodem ciężarowym na terenie Europy w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Wodzisław Śląski (śląskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

propozycja stażu w ramach programu specjalnego "Zaczynamy od przedszkola" dla osób należące do III profilu pomoc, pomoc w sprawowaniu opieki nad dziećmi w sytuacjach tego wymagających, czuwanie nad estetycznym wyglądem dziecka, opieka w czasie spacerów, wycieczek, pomoc w przygotowaniu materiałów do zajęć i dekoracji przedszkola, wspólnie z dziećmi sprzątanie zabawek, pomoc w czynnościach samoobsługowych, udział w czynnościach higienicznych dzieci
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Wodzisław Śląski (śląskie)

MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

Montaż mebli u klienta.
Brachman Krystian MEBLE NA WYMIAR - 2016-06-28 - Radlin (śląskie)

POMOCNIK DEKARZA - 1 850 - 2 500 PLN

Prace pomocnicze przy wykonywaniu pokryć dachowych i konstrukcji.
Kowalczyk Mirosław F.R.B. Domet - 2016-04-18 - Łaziska (śląskie)

Wybierz miejscowość