Praca FREZER/TOKARZ Kobyłka AGD Pasterski Sp. J.

Nadmeńska 4, 05-230 Kobyłka, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Prace tokarskie w małej pracowni. Wykształcenie średnie. Doświadczenie zawodowe 2 lata. Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 13 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie netto 13zł/godz. + premia.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: FREZER/TOKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kobyłka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kobyłka

Zawód: frezer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 13 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Doświadczenie zawodowe 2 lata.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: AGD Pasterski Sp. J.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Kobyłka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kobyłka

Ulica pracodawcy: Nadmeńska

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Zawód wykonywany przez pracownika: frezer