Praca FREZER Bolków kontakt przez PUP

Stanowisko: FREZER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Frezowanie elementów drewnianych, ostrzenie narzędzi pił frezów

Data publikacji: 2016-09-28

Lokalizacja: Bolków (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Bolków, powiat: jaworski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Frezowanie elementów drewnianych, ostrzenie narzędzi pił frezów

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Nazwa stanowiska: FREZER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bolków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jaworski

Zawód: frezer

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN/godz

Data zakończenia pracy: 02.10.2019

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

Strzegomska 7, 59-400 Jawor, powiat: jaworski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Wniosek

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: jaworski

Gmina pracodawcy: Jawor

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jawor

Ulica pracodawcy: Strzegomska

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: frezer

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 28.09.2016

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - od 1 850 PLN

obróbka zimna i ciepła produktów żywnościowych, przygotowywanie potraw na podstawie receptur, przygotowanie do wyserowania na salę, utrzymanie w czystości zastawy kuchennej i stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Kazimierz Dolny (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY / SPRZĄTACZKA - OFERTA DLA OSÓB Z ORZECZONYM ST. NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI - do 1 850 PLN

Doświadczenie zawodowe mile widziane; sprzątanie hal i biur; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice strefa, ul. Wyczółkowskiego;
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Gliwice (śląskie)

ASYSTENT HANDLOWY - od 2 400 PLN

wystawianie faktur, prowadzenie terminarza płatności, obsługa korespondencji handlowej, kontakt telefoniczny i mailowy z kontrahentami w Chinach, spotkania z klientami w kraju, wykonywanie prac zleconych przez przełożonych
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Jabłonowo (mazowieckie)

KIEROWNIK - od 1 850 PLN

Nadzorowanie, koordynowanie pracy podległego personelu, dbałość o wysoki poziom obsługi klienta oraz dobre wyniki sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Żuromin (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Wg Programu Stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Kraków (małopolskie)

KASJER- SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

- sprzedaż towarów- obsługa kasy fiskalnej- inkasowanie należności- doradzanie klientom
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Jedlicze (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 600 PLN

obsługa biura; przyjmowanie interesantów; obsługa urządzeń biurowych; koordynacja obiegu dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Gogolice (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA ( PO WER ) - 997,4 PLN

staż - sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru na półkach, zamawianie towaru, sprawdzanie dat ważności, dbanie o czystość i hig. sklepu, uiszczanie należności za dostarczone towary,przygotowanie produktów do sprzedaży,Na w/w stanowisku wymagane jest badanie do celów sanitarno-epidemilogicznych
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Huta (wielkopolskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Warszawa (mazowieckie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ADMISTRACJI PERSONALNO-PŁACOWEJ - od 4 200 PLN

Dostarczanie usług z zakresu HR i płac; kontrolowanie i poprawianie błędow podczas przetwarzania danych; rejestrowanie błędów w odpowiednich plikach; zgłaszanie błędów w dokumentacji przesyłanej przez klienta; dotrzymywanie terminów w rozwiązywaniu zapytań od klientów; operowanie w różnych systemach HR, aplikowanie rozwiązań prawnych i zakresu płac; odpowiadanie na zapytania pracowników klienta poprzez email, telefon oraz zgłoszenie elektroniczne (CRC); aktualizowanie dokumentacji procesu; uczestniczenie w projektach dotyczących jakości.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Wrocław (dolnośląskie)

REFERENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - do 1 850 PLN

Obsługa podatników
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Kazimierza Wielka (świętokrzyskie)

ROLNIK UPRAW MIESZANYCH - od 1 850 PLN

siew i pikowanie warzyw,selekcja wegatywna roślin,przygotowywanie warzyw do sprzedaży,obsługa ciągnika rolniczego,pakowanie i obróbka warzyw
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Świątkowo (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Białogard (zachodniopomorskie)

KIEROWCA BUSA - od 1 100 PLN

Organizowanie stanowiska pracy kierowcy samochodu dostawczego z uwzględnieniem przepisów prawa pracy. przygotowywanie samochodu dostawczego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania. Planowanie optymalnej trasy przejazdu oraz opracowanie tras alternatywnych. Kierowanie samochodem dostawczym. Znajomość języka rosyjskiego w związku z wyjazdami do krajów wschodnich (Ukraina, Rosja, Białoruś).
kontakt przez PUP - 2017-05-25 - Płock (mazowieckie)

KOORDYNATOR FLOTY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Radom (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 57REF - od 1 850 PLN

KK.IRP.60402-81/16realizacja sprzeadży bezpośrednio u klienta i przez internet
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Świdnica (dolnośląskie)

ANIMATOR - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-06-06 - Lębork (pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Praca na terenach stanowiących własność Gminy Miejskiej Głogów
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Głogów (dolnośląskie)

FREZER - 2 500 - 4 200 PLN

-Obsługa frezarki,-Wynagrodzenie do uzgodnienia,-Kontakt telefoniczny: 55 271-21-06 lub 602-703-875-Kontakt e-mail: meto (at) meto.com.pl
TADEUSZ BĄK - ZAKŁAD PRODUKCJI I USŁUG TECHNICZNYCH METO - 2016-09-26 - Lisewo Malborskie (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

OBSŁUGA KLIENTA,
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Rzeszów (podkarpackie)

STAŻYSTA REFERENT - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2017-06-02 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

roboty budowlane
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Wielkanoc (małopolskie)

KIEROWCA-PRZEWÓZ RZECZY NIEBEZPIECZNYCH - od 3 300 PLN

Rozwożenie oleju napędowego
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

Praca na terenie prowadzonych budów - prace zbrojarskie, montaż ze stali zbrojeniowej konstrukcji, montaż zbrojenia. Umiejętność wiązania cęgami.Informacja o ofercie w sali D.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Wrocław (dolnośląskie)

PROKURENT SAMOISTNY - od 2 000 PLN

reprezentowanie firmy na zewnątrz, kontakty z kontrahentami, w tym indyjskimi, podpisywanie dokumentów, spotkania z przedstawicielami firm
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Piaseczno (mazowieckie)

FAKTURZYSTA-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Wystawianie, sprawdzanie poprawności oraz korygowanie i wprowadzanie faktur do systemu. Sprzedaż towarów przy użyciu kasy fiskalnej, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)