Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA X1 Lubicz Górny kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Lubicz Górny, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zg

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA X1

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubicz Górny

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: toruński

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Towarowa 4/6, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Toruń

Gmina pracodawcy: Toruń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Toruń

Ulica pracodawcy: Towarowa

Numer budynku pracodawcy: 4/6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI WYROBÓW CHEMICZNYCH - 997,4 PLN

wdrożenie w dokumentację produkcyjną, receptury, zapoznanie z obsługą maszyny mieszającej, znakowanie produktu, obsługa drukarki etykiet, kontrola jakości wyprodukowanego wyrobu, rozliczanie raportów zmianowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Gostynin (mazowieckie)

POZOSTALI TECHNICY WSPARCIA INFORMATYCZNEGO - 997,4 PLN

pomoc w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania systemów informatycznych
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

SERWISANT KÓŁ POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 900 PLN

Demontaż, montaż kół, wyważanie opon w pojazdach samochodowych, wykonywanie prac wulnizacyjnych, mycie opon, prostowanie felg, naprawa i bieżnikowanie opon, kontrola ciśnienia
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Stalowa Wola (podkarpackie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

opieka nad dziećmi; pomoc nauczycielowi w zajęciach;utrzymanie porządku w sali; dokarmianie dzieci; przebieranie
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Pruszków (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

Kompletacja zamowień
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Radomsko (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIKI BUDOWLANY - od 1 850 PLN

rozładunek kostki, pomoc przy robotach ziemnych, przygotowanie terenu pod ułożenie kostki brukowej, prace pomocnicze
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Żębocin (małopolskie)

ZBIERACZKA PIECZAREK - od 1 850 PLN

Zbiór pieczarek , selekcjonowanie , pakowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Nowa Wieś (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 960 PLN

kiewowanie samochodem dostawczym. prowadzenie dokumentacji przewozu. mocowanie i zabezpieczenie ładunku
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Miłogórze (warmińsko-mazurskie)

KRAWCOWA - od 12 PLN

przeróbki i naprawy krawieckie
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wg Pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Topólka (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SZKOLEŃ - 997,4 PLN

rekrutacja uczestników szkoleń, organizacja szkoleń, przygotowywanie dokumenatcji szkoleniowej, przygotowywanie umów z trenerami, archiwizacja, obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie biura
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Mielec (podkarpackie)

ASYSTENT - od 1 850 PLN

przygotowywanie pism, ofert w języku angielskim i koreańskim; kontakt z koreańskimi klientami; przygotowywanie sprawozdań w języku koreańskim
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Gumna (śląskie)

KONSERWATOR AUTO CAR DETAILING - od 1 850 PLN

Mycie samochodów; polerowanie aut; pielęgnacja pojazdów; woskowanie; kosmetyka samochodowa.
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Chodzież (wielkopolskie)

STOLARZ BUDOWLANY/CIEŚLA - od 1 850 PLN

sucha zabudowa, malowanie ścianki działowe
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Opatkowice (małopolskie)

CIEŚLA-DEKARZ - od 1 850 PLN

zgodnie z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Pleszew (wielkopolskie)

SPAWACZ PROSZKOWY - od 19 PLN

Praca fizyczna, spawanie konstrukcji offshore, spawanie elektrodą topliwą drutem proszkowym MAG, spawanie dużych konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Gdynia (pomorskie)

POMOCNIK ELEKTROMONTERA + ST PO WER - 997,4 PLN

- instalcja ekektryczna wew. i zew.,- instalacja domofonów.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Łódź (łódzkie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

prace wykończeniowe ze szczególnym uwzględnieniem wykonywania okładzin ceramicznych.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

MONTER ROZDZIELNI ELEKTRYCZNYCH - od 2 309 PLN

montaż urządzeń elektrycznych, okablowanie rozdzielnic, czytanie schematów elektrycznych.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Piekary (małopolskie)

1219U SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Wacyn (mazowieckie)

WYCHOWAWCA PRZEDSZKOLA - 1 993 - 3 109 PLN

prowadzenie zajęć w przedszkolu
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Mogilany (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Przewóz towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Cyganka (śląskie)

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wydanie towaru zgodnie ze specyfikacją sprzedaży, umowa na zastępstwo na 6 miesięcy, praca od 8-16 (CV na adres e-mail: a.morek (at) op.pl)
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Kalwaria Zebrzydowska (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

utrzymanie porządku w zasobach mieszkaniowych spółdzielni mieszkaniowej, zagospodarowanie terenów zieleni
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Gorlice (małopolskie)

KASJER/ SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Wykształcenie min. gimnazjalne, doświadczenie: mile widziane; zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, obsługa stanowiska mięso i wędliny, zarządzanie towarem, dbanie o czystość, obsługa klienta zgodnie z zasadami firmy; dwie zmiany, miejsce pracy: Knurów, ul. Ułanów;
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Knurów (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed