Praca FOTOGRAF Wejherowo kontakt przez PUP

Stanowisko: FOTOGRAF

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Wykonywanie zdjęć- dowolnych studyjnych, obsługa Klienta, obróbka komputerowa zdjeć.

Data publikacji: 2016-02-29

Lokalizacja: Wejherowo (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Wykonywanie zdjęć- dowolnych studyjnych, obsługa Klienta, obróbka komputerowa zdjeć.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FOTOGRAF

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wejherowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wejherowski

Zawód: fotograf*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

I Brygady Pancernej WP 32, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: wejherowski

Gmina pracodawcy: Wejherowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wejherowo

Ulica pracodawcy: I Brygady Pancernej WP

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fotograf*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 870 PLN

sprzedaż wyrobów cukierniczych
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Działoszyn (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta (bez obsługi kasy), rozkładanie towaru, pomoc w przyjmowaniu dostaw, aktualizacja cen, sprzwdzanie dat przydatności towarów. Kandydat powinien posiadać książęczkę sanitarno epidemiologiczną
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

- obsługa komputera (program WORD, EXCEL)- prowadzenie kartotek wynagrodzeń pracowniczych- ksiegowanie w programie finansowym i zapoznanie z programem PŁATNIK, GRATYFIKANT, prowadzenie kartotek pożyczek ZEM.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH - od 1 850 PLN

prace na budowie, prace wykończeniowe, prace remontowe, murowanie, tynkowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Podmokle Małe (lubuskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO KOŃCOWEJ OBRÓBKI PŁYT - od 2 000 PLN

wg zakresu czynnosci
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Radomsko (łódzkie)

AGENT OCHRONY K/M - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Marki (mazowieckie)

KONSTRUKTOR ODZIEŻY - od 2 000 PLN

tworzenie szablonów odziezy damskiej,lekkiej,stopniowanie,odszywanie pierwowzorów,tworzenie układów kroju,przygotowywanie na stole do lagowania tkanin szablonów, posługiwanie się profesjonalnym sprzętem
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY/REJESTRATORKA - od 2 200 PLN

Porządkowanie pomieszczeń, gabinetu i terenu wokół gabinetu, komputerowa rejestracja chorych
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Rosanów (łódzkie)

ELEKTRYK - 997,4 PLN

wytyczanie puntów instalacyjnych, budowanie ,ścian, układanie przewodów, łączenie rozdzielnic, montaż opraw oświetleniowych, itp
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Trzebiechów (lubuskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Łuków (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 2 100 - 2 400 PLN

sprzedaż gotowych dań z półproduktów, przyjmowanie zamówień
kontakt przez PUP - 2017-06-16 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC, SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

dbałość o ekspozycję i estetykę mebli, prowadzenie rozmów z klientami
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Miechów (małopolskie)

FRYZJER - do 1 750 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy, pomiędzy 30 a 50 rokiem życia;Wykształcenie: zawodowe, umiejętności fryzjerskie; obsługa klienta w zakresie fryzjerstwa; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 2 000 PLN

Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; uprawnienia na wózki widłowe; zakres obowiązków: cięcie rur wydechowych do samochodów; branża motoryzacyjna; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2017-06-21 - Gliwice (śląskie)

OPERATOR ZAUTOMATYZOWANEJ LINII PRODUKCYJNEJ - od 1 900 PLN

obsługa linii do produkcji wyrobów gumowych
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Falniów (małopolskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 2 000 PLN

Pomoc związana z wytwarzaniem i wypiekaniem pieczywa. Wymagania: doswiadczenie w pracy w piekarni, komunikatywna znajomość j. ukraińskiego.
GRUPACON SP Z O.O. - 2016-10-31 - Strzebielino (pomorskie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH - od 1 850 PLN

naprawa maszyn i urzadzeń budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Mława (mazowieckie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

Wykonywanie zabiegów fryzjerskich.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Lubaczów (podkarpackie)

POMOC MECHANIKA - 997,4 PLN

wg.programu
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Rostek (warmińsko-mazurskie)

PRZYGOTOWANIE STANOWISKA PRAC,OBSŁUGA BEZPOSREDNIA KLIENTA,PRZYGOTOWANIE TOWARU DO SPRZEDAŻY,SPORZĄDZANIE DOKUMENTÓW SPZREDAŻY
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Skierniewice (łódzkie)

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO - 300 - 400 PLN

nauczanie języka angielskiego pod kątem komunikatywności, zajęcia konwersacyjne
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Człuchów (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 15 PLN

Sprzątanie salonu według zlecenia.
SAAB-RUMIA Zbigniew Boćkowski - 2017-02-27 - Rumia (pomorskie)

SPRZEDAWCA ROWEROWY - do 2 000 PLN

sprzedaż rowerów i akcesorii rowerowych
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

-zapoznanie się ze stanowiskiem pracy, przepisami BHP oraz obiegiem dokumentów,-gromadzenie i przechowywanie korespondencji,-łączenie rozmów telefonicznych,-obsługa ksero, faxu, kasy fiskalnej, komputera,-przyjmowanie turystów i wpisywanie do książki meldunkowej,-sporządzanie raportów kasowych,-prowadzenie kart ewidencji obecności w pracy,-prowadzenie spraw kadrowych,-prowadzenie spraw związanych z najmem lokali, garaży oraz dzierżawy terenu.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Świebodzin (lubuskie)

- zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Stróże Wielkie (podkarpackie)

prowadzenie gospodarki magazynowej, właściwe rozmieszczenie i przechowywanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Wąsosz (dolnośląskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 2 000 PLN

Obróbka drewna, montaż mebli z elementów drewnianych i płyty meblowej
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Ochotnica Dolna (małopolskie)

REFERENT DS.SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych,komptetowanie dokumentacji oraz korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Młoszowa (małopolskie)

Wybierz miejscowość