Praca FORMIERZ TWORZYW SZTUCZNYCH- MODELARZ Zalewo PPHU POLIROL Sp.j. M.Jacyno Zalewo

Kilińskiego 8, 14-230 Zalewo, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Budowanie modeli i form

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FORMIERZ TWORZYW SZTUCZNYCH- MODELARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zalewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zalewo

Zawód: formierz wyrobów z kompozytów polimerowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 3 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Formierz wyrobów z kompozytów polimerowych (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Osoba musi posiadać doświadczenie na stanowisku formierz tworzyw sztucznych - modelarz od 2-3 lat. Pierwsza umowa na okres próbny z możliwoscią dalszego zatrudnienia. Kontakt z pracodawca osobisty PPHU POLIROL Sp.j. M.Jacyno Zalewo ul. Kilińskiego lub telefoniczny 89-758-83-60

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: PPHU POLIROL Sp.j. M.Jacyno Zalewo

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Zalewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zalewo

Ulica pracodawcy: Kilińskiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: formierz wyrobów z kompozytów polimerowych