Praca FLORYSTA Wolsztyn KWIACIARNIA "ZŁOCIEŃ" JERZY URBAN Wolsztyn

POWSTAŃCÓW WLKP. 45A, 64-200 Wolsztyn, powiat: wolsztyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
osoba doświadczona ze stażem jako florystka, pracodawca wymaga referencji z poprzedniego zakładu pracy, po trzech miesiącach wynagrodzenie 3.000zł.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wolsztyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wolsztyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wolsztyn

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: KURS FLORYSTYKI

Nazwa pracodawcy: KWIACIARNIA "ZŁOCIEŃ" JERZY URBAN Wolsztyn

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie

5 Stycznia 5a, 64-200 Wolsztyn, powiat: wolsztyński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: wolsztyński

Gmina pracodawcy: Wolsztyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wolsztyn

Ulica pracodawcy: 5 Stycznia

Numer budynku pracodawcy: 5a

Nazwisko osoby zgłaszającej: Jerzy Urban

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Podobne oferty pracy

FLORYSTA - 997,4 PLN

kompozycje kwiatowe
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Chełm (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

praca w małej gastronomii
"CENTRUM" PRZEDSIĘBIORSTWO MOTORYZACYJNE ANDRZEJ ZASADNI - 2016-09-27 - Wolsztyn (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT C+E - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Gościeszyn (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA - od 12 PLN

prace związane z obróbką drewna,możliwość przyuczenia do zawodu
POL - PAK Sp. z o.o. Wolsztyn - 2016-06-17 - Wolsztyn (wielkopolskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

stanowisko pracy dla bezrobotnego do 30 lat, może być do przyuczenia
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Solec (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. C+E - 5 000 - 5 500 PLN

praca na terenie Niemiec i Polski, weekendy w domu, auto posiada ruchomą podłogę - pracodawca wymaga doświadczenia zawodowego
FIRMA TRANSPORTOWA SZUKTRANS ŁUKASZ SZUKALSKI GOSPODARSTWO ROLNE ŁUKASZ SZUKALSKI - 2016-02-26 - Nieborza (wielkopolskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 2 000 PLN

Możliwość przyuczenia
PAULINA SZYMANIAK Salon fryzjerski "Paulina" - 2017-04-12 - Przemęt (wielkopolskie)

LAKIERNIK - od 1 850 PLN

lakierowanie elementów stolarki otworowej, do podstawy wynagrodzenia doliczana jest premia uznaniowa
NEXBAU sp. z o.o. spółka komandytowa - 2016-10-26 - Karpicko (wielkopolskie)

SERWISANT - od 3 500 PLN

Serwisowanie maszyn, doradztwo techniczne, pakowanie i rozpakowywanie maszyn, drobne prace techniczne, prezentacja maszyn u klienta na terenie całego kraju.Mile widziane doświadczenie w branży elektrycznej. KONTAKT : E-MAIL rekrutacja (at) viavac.pl lub tel: 683843908
VIAVAC POLSKA S.C K. Jokiel, D. Nawracała, M. Zyznarski - 2016-09-23 - Wolsztyn (wielkopolskie)

ROLNIK UPRAW POLOWYCH - od 1 850 PLN

prace związane z produkcją roślinną, zbiór, pakowanie, sortowanie warzyw
GOSPODARSTWO ROLNE MAREK NOWOTNIK - 2016-11-03 - Tuchorza (wielkopolskie)

kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Oborniki (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 2 000 PLN

transport międzynarodowy, doświadczenie zawodwe wymagane
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-TRANSPORTOWE AUTO - TRANSPORT ŁUCZAK SPÓŁKA JAWNA - 2017-02-22 - Wolsztyn (wielkopolskie)

POZOSTALI USTAWIACZE I OPERATORZY MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA I POKREWNI - 997,4 PLN

przygotowanie materiału do obróbkiciecie, frezowanie
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Siedlec (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. C+E (TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY) - od 5 000 PLN

praca na terenie UE, mile widziane doświadczenie zawodowe
MADA TRANS SC -PUSIAK DAWID, SOBEL DANIEL - 2015-11-27 - Tuchorza (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Nieborza (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL SPECJALISTA W ZAKRESIE PEDAGOGIKI SPECJALNEJ LUB SPECJALISTY DO PRACY Z UCZNIEM Z ZESPOŁEM ASPERGERA - od 362,4 PLN

prowadzenie z uczniem z Zespełem Aspergera indywidualnych zajęć rewalidacyjnych, konsultacje i poradnictwo dla nauczycieli oraz rodziców ucznia, współudział w wprowadzeniu dokumentacji dotyczącej pracy z uczniem
ZESPÓŁ SZKÓŁ GIMNAZJUM I SZKOŁA PODSTAWOWA BUCZ - 2016-04-25 - Bucz (wielkopolskie)

DEKARZ - POMOCNIK DEKARZA - od 2 000 PLN

prace dekarskie, ogólnobudowlane,możliwość przyuczenia
WOJ - DACH PAWEŁ WOJCIECHOWSKI - 2017-03-07 - Przemęt (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA + CERTYFIKAT B2 - od 2 300 PLN

wymagany CERTYFIKAT B2-do nauczania j.angielskiego w przedszkolu, mile widziane uprawnienia - świadectwo logopedia
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 1 TĘCZOWA LOKOMOTYWA WOLSZTYN - 2016-10-19 - Wolsztyn (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naparawa samochodów soobowych i dostawczych
"CENTRUM" PRZEDSIĘBIORSTWO MOTORYZACYJNE ANDRZEJ ZASADNI - 2016-03-07 - Wolsztyn (wielkopolskie)

KELNER - od 2 000 PLN

obsługa gości kawiarni i restauracji
Zakład Cukierniczy J.G. Gwóźdź Justyna Gwóźdź Karpicko - 2016-09-20 - Karpicko (wielkopolskie)

zdobywanie i nabywanie umiejętności wykonywania kompozycji kwiatowych na różne okazje w różnych porach roku, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Kościan (wielkopolskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - od 1 850 PLN

wypisywanie pod nadzorem lekarza kart informacyjnych, druków L-4, skierowań na badania, wymagane doświadczenie na stanowisku sekretarki medycznej
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ Wolsztyn - 2016-06-15 - Wolsztyn (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

czynności związane z prawem pracy, redagowanie pism
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wolsztyn (wielkopolskie)

FIZJOTERAPEUTA LUB REHABILITANT RUCHOWY - od 3 109 PLN

prowadzenie zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, wykształcenie wyższe w zakresie fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W WOLSZTYNIE - 2016-06-30 - Wolsztyn (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT B - ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 000 PLN

Transport krajowy,wymagane doświadczenie w prowadzeniu auta dostawczego. Dokumenty składać na meila : maciej.chwalisz (at) cukierniakarpicko.pl
Zakład Cukierniczy J.G. Gwóźdź Justyna Gwóźdź Karpicko - 2016-03-04 - Karpicko (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

doświadczenie zawodowe mile widziane
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Wolsztyn (wielkopolskie)

Wybierz miejscowość