Praca FLORYSTA Strumień kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Strumień, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: praca w kwiaciarni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Strumień

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: cieszyński

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 17.01.2017

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Plac Wolności 6, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: cieszyński

Gmina pracodawcy: Cieszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Cieszyn

Ulica pracodawcy: Plac Wolności

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy:
Restauracje i pozostałe placówki gastronomiczne.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa biura
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Świdnik (lubelskie)

DEKARZ - od 925 PLN

Pomoc w wykonywaniu konstrukcji i pokryć dachowych
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Sitno (zachodniopomorskie)

MANIKIURZYSTKA - do 1 750 PLN

stylizacja paznokoci
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Bogatynia (dolnośląskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Sudwa (warmińsko-mazurskie)

MŁODSZY KUCHARZ 1/ 2 ETATU - do 1 000 PLN

PRZYGOTOWYWANIE DAŃ KUCHNI CHIŃSKIEJ; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE LUB ŚREDNIE, ZNAJOMOŚĆ KUCHNI CHIŃSKIEJ; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

wg programu stauz
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Małki (kujawsko-pomorskie)

KSIĘGOWY - od 2 200 PLN

sporządzanie, dekretacja i wprowadzanie do ksiąg rachunkowych dowodów księgowych,opracowywanie wyciągów bankowych,współpraca miedzy komórkami w zakresie uzgodnień wpływów,obsługa bankowości elektronicznej,uzgadnianie i rozliczanie kont rozrachunkowych,obsługa systemu finansowo-księgowego,przygotowywanie do archiwizowania dokumentacji księgowej.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SEKRETARKA ST(POWER) - 997,4 PLN

bieżąca obsługa sekretariatuwłaściwa obsługa pracownikówkontrola, segregowanie i rejestracja pismprzyjmowanie i nadawanie praesyłekprzepisywanie pism
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Łódź (łódzkie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

KASJER HANDLOWY
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Płock (mazowieckie)

WULKANIZATOR - od 2 000 PLN

naprawa i wymiana opon
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

dostarczanie towaru do klienta
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Posądza (małopolskie)

STAŻYSTA W WYDZIALE DOCHODÓW BUDŻETOWYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Bielsko-Biała (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

POZYSKIWANIE KLIENTÓW, OBSŁUGA KLIENTÓW, OBSŁUGA SPRZEDAŻY DETALICZNEJ, TWORZENIE NOWYCH PRODUKTÓW.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

REFERENT DS ADMINISTRACYJNYCH - od 1 850 PLN

wyksz. min. średnie, wskazane wyższe, dobra umiejętność obsługi komputera (arkusz kalkulacyjny),dobra organizacja pracy,komunikatywność, rzetelność,dokładność, odpowiedzialność,znajomość jezyka angielskiego;osoba zarejestrowana w PUP , do 30 r/ż, profil II
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc przy przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

1917U POMOCNIK MONTERA - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Radom (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

zamawianie towaru, obróbka surowców i serwowanie potraw
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - STAŻ - 997,4 PLN

prowadzenie bieżących spraw administarcyjnych, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, przyjmowanie zamówień od klientów, przygotowywanie zamówień, prowadzenie komputerowej ewidencji sprzedazy i zakupu oraz kontrola stanu magazynu, obsługa kasy fiskalnej, archiwizacja dokumentów, kontrola nad terminami płatności, prowadzenie dokumentacji pracowników - kadry
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Trzebinia (małopolskie)

SZPACHLARZ - od 1 850 PLN

przygotowanie podłozy do szpachlowania,gruntowanie podłoża, uzupełnianie ubytków
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Tuczna (lubelskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

pomoc mieszkańcom w spożywaniu posiłków, wykonywanie przydzielonych zadań porzadkowych
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Matczyn (lubelskie)

ASYSTENT PRAWNY - od 1 850 PLN

sporzadzanie projektów pism procesowych
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Warszawa (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

w zakresie recepcjonisty
kontakt przez PUP - 2016-05-14 - Człuchów (pomorskie)

KSIĘGOWY - od 1 600 PLN

Płace, sprawozdania i ogólna dokumentacja księgowa.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

SPRZEDAWCA-30 - od 1 850 PLN

sprzedawca w sklepie detalicznym
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Krosno (wielkopolskie)

STRAŻNIK OCHRONY MIENIA - od 1 850 PLN

pilnowanie mienia przed kradzieża i zniszczeniem
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Nowa Brzeźnica (łódzkie)

ASYSTENT MENADŻERA DS. SPRZEDAŻY I MATERIAŁÓW - od 10 000 PLN

Analiza rynku i konkurencji, promowanie wyrobów i usług realizowanych przez pracodawcę, wykonywanie ofert techniczno-cenowych w wersjach językowych - koreańskiej i angielskiej, ich optymalizacja. Prowadzenie negocjacji handlowych. Kontakt z potencjalnymi inwestorami oraz podwykonawcami. Korespondencja w języku koreańskim i angielskim z kontrahentami z Republiki Korei.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Tychy (śląskie)