Praca FLORYSTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stazu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kraków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kraków

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Mazowiecka 21, 30-019 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kraków

Gmina pracodawcy: Kraków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kraków

Ulica pracodawcy: Mazowiecka

Numer budynku pracodawcy: 21

Profil działalności pracodawcy:
SPRZEDAŻ DETALICZNA KWIATÓW, ROŚLIN, NASION, NAWOZÓW, ŻYWYCH ZWIERZĄT DOMOWYCH, KARMY DLA ZWIERZĄT DOMOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DS. WODOCIĄGÓW - 997,4 PLN

Prace przy nadzorze i organizacji procesów technologicznychoczyszczalni i stacji uzdatniania wody.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Opalenica (wielkopolskie)

PEDAGOG - od 2 647 PLN

Diagnoza pedagogiczna. Opracowywanie informacji i opinii po badaniach. Prowadzenie zajęć warsztatowych na terenie placówek. Pomoc w dokumentowaniu pracy działu.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Legnica (dolnośląskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

umiejętnosć spawania MIG/MAG, TIG
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT BANKOWOŚCI - od 1 850 PLN

doradca klienta w agencji bankowejsprzedaż produktów kredytowych
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 2 650 PLN

spawanie pojeminków transportowych
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Złotoryja (dolnośląskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

Sprzątanie po robotach budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Łomianki (mazowieckie)

ROBOTNIK PLACOWY - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

DOCIERACZ-POLEROWACZ - 997,4 PLN

Docieracz-polerowacz
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Sokółka (podlaskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Klipsowanie, nadziewanie, odkręcanie kiełbas. Praca przy obróbce mechanicznej mięsa. Obsługa maszyn i urządzeń na stanowisku pracy. Mycie i dezynfekcja urządzeń po zakończonej pracy. Nadzór nad jakością. Praca w klimacie chłodnym.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Sady (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 400 PLN

przyjmowanie materiałów do magazynu, rozmieszczenie i włożenie materiałów, zabezpieczenie ich przed zniszczeniem, kradzieżą, prowadzenie ewidencji.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Baczyna (lubuskie)

OPERATOR MASZYN - TOKARZ - do 1 800 PLN

Wykształcenie zawodowe; 2 lata doświadczenia; znajomośc rysunku technicznego; samodzielność; praca w Knurowiel umowa o dzieło
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Knurów (śląskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

sprzątanie
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Cieszyn (śląskie)

SPRZĄTACZ/KA - OPERATOR MASZYN CZYSZCZĄCYCH - od 1 850 PLN

Przygotowanie urządzenia do pracy i odpowiednia eksploatacja urządzenia, znajomość zastosowań poszczególnych preparatów chemicznych do maszynowego oraz ręcznego czyszczenia posadzek, znajomość stosowania odpowiednich podzespołów eksploatacyjnych urządzenia, czyszczenie podłóg przez zamiatanie i zmywanie ręczne, czyszczenie listew przypodłogowych, mycie drzwi i futryn drzwiowych, mycie lamperii, czyszczenie parapetów, szaf, półek i innych obiektów znajdujących się i wskazanych przez przełożonego, uzupełnianie środków higieny w węzłach sanitarnych, odkurzanie lamp i kaloryferów.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Gdynia (pomorskie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI METALI - 1 850 - 2 300 PLN

prace warsztatowe, bieżące konserwacji maszyn urządzeń i narzędzi mechanika, termoinowe wykonywanie okresowych przegladów, naprawy mechaniczne maszyn i urządzeń.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Oleśnica (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 13 PLN

Sprzedaż usług transportowych, poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów z krajów wschodnich ze szczególnym uwzględnieniem Rosji i Ukrainy, prowadzenie negocjacji handlowych, tworzenie ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Wyszków (mazowieckie)

MONTER ROLET - od 1 850 PLN

montowanie rolet
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Karczmiska Pierwsze (lubelskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Dębowiec (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

murowanie, zbrojenie, szalowanie wieńców
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

OPERATOR OBRABIAREK CNC - od 1 850 PLN

przygotowywanie narzędzi do obróbki, obsługa obrabiarek
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Leszno (wielkopolskie)

KIEROWNIK ZESPOŁU KSIEGOWEGO W DZIALE ZOBOWIĄZAŃ (CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH) - od 5 868,16 PLN

określanie planu procesowania w celu realizacji zadań, które muszą wystąpić w ustalonym czasie i określonej kolejności, przeprowadzanie audytów wykonywanych prac, w celu upewnienia się, ze spełniają standardy, reprezentowanie danego obszaru przed innymi grupami funkcyjnymi, które muszą uzyskać informację na temat procesu, rozwiązywanie problemów, bieżących trudności podwładnego zespołu w celu zakończenia procesów, określanie i monitorowanie wskaźników dla danego obszaru
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Tarnowo Podgórne (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN (DOP.) - od 1 850 PLN

obsługa maszyn i urządzeń używanych do kolorowania i mieszania farb oraz tynków
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Gniew (pomorskie)

OPIEKUNKA DZIECI - ROBOTY PUBLICZNE - od 1 850 PLN

Opieka nad dziećmi w czasie dowożenia ich do szkoły i odwożenia ze szkoły
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Żagań (lubuskie)

POMOC LAKIERNIKA - do 1 335,96 PLN

Ustalenie szczegółów zamówień z odbiorcą z Ukrainy. Szlifowanie elementów mebli przed i po lakierowaniu, pakowanie i sprawdzanie kompletności zamówień, ustalenie kompletności z odbiorcą z Ukrainy. Doświadczenie zawodowe min. 1 rok przy produkcji mebli. Zaawansowana znajomość jęz. ukraińskiego i rosyjskiego.
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Ząbki (mazowieckie)

POKOJOWA - od 1 750 PLN

pokojowa w renomowanym hotelu
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie dostaw towarów, inkasowanie należności
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Sztum (pomorskie)

PILARZ - od 1 850 PLN

obsługa, nadzór i utrzymanie w należytym stanie pilarek;cięcie różnego gatunku drewna w lasach wg. zleceń; inne bieżące prace zgodnie z zajmowanym stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Duninów Duży (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed