Praca FLORYSTA Dąbie kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Dąbie, powiat: kolski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: układanie kwiatów, obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dąbie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kolski

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Florysta*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Sienkiewicza 27, 62-600 Koło, powiat: kolski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Wymagane skierowanie z PUP.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kolski

Gmina pracodawcy: Koło

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koło

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Podobne oferty pracy

POMOCNIK STOLARZA - 997,4 PLN

pomoc przy produkcji mebli
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Gierlachów (świętokrzyskie)

REFERENT KSIĘGOWOŚCI - od 1 900 PLN

PROWADZENIE PODADKOWYCH KSIĘG PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW, ORAZ EWIDENCJI RYCZAŁTOWYCH, PROWADZENIE REJESTRÓW VAT, OBSŁUGA PŁAC,PROWADZENIE PEŁNEJ KSIĘGOWOŚCI.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Ornontowice (śląskie)

PRACZKA - od 1 850 PLN

Pranie, prasowanie odzieży, ręczników, firanek, układanie czystych ubrań na półkach, nadzorowanie zmiany pościeli, dbanie o porządek w pralni.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Zwierzyniec (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pomoc w kancelarii w pisaniu pism urzędowych, przyjmowanie i wysyłanie poczty, realizacja zadań PCPR, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

STAŻ -ŚLUSARZE -OPERATOR PRAS - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Namysłów (opolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,sprzedaż usług telekomunikacyjnych (internet, telewizja, telefon),osoba zarejestrowana w PUP na dzień 10.05.2016, pomiędzy 50 a 60 rokiem życia, II profil
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Odolanów (wielkopolskie)

KASJER WALUTOWY - 997,4 PLN

obsługa klientów, prowadzenie korespondencji, sporządzanie pism
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Miechów (małopolskie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W OGRODNICTWIE - od 2 000 PLN

Prace fizyczne przy zakładaniu ogrodów, systemów nawadniania, usługach brukarskich
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Poddębice (łódzkie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

-Zapoznanie się z produktami oraz procesem produkcji kosmetyków-Zapoznanie się z technikami sprzedaży-Prowadzenie korespondencji handlowej z kontrahentami w języku angielskim-Prowadzenie rozmów handlowych w kontrahentami w języku angielskim-Pozyskiwanie nowych Klientów na anglojęzycznych rynkach-Analiza rynku i potrzeb Klientów-Realizacja zamówień (przygotowywanie towaru do wysyłki)
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Mostki (świętokrzyskie)

POZOSTAŁE POMOCE I SPRZĄTACZKI BIUROWE, HOTELOWE I PODOBNE/STAŻ DLA OSÓB ZAREJESTROWANYCH W PUP LUBLIN - 997,4 PLN

sprzątanie pokoi, sprzątanie restauracji oraz pomiszczeń gospodarczych
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Dębówka (lubelskie)

TAPICER - 1 850 - 2 000 PLN

Tepicerowanie mebli.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Zielone Kamedulskie (podlaskie)

OPERATOR ŁADOWARKI - od 2 500 PLN

OBSŁUGA ŁADOWARKI
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Nowa Sól (lubuskie)

MANIKIURZYSTKA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY + ST PO WER - 997,4 PLN

- arch. dokumentów,- kontakt tel. z partnerami biznesowymi i klientami,- pozostałe prace biurowe.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Łódź (łódzkie)

MURARZ - od 1 850 PLN

murarz
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Głogów (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI PODATKOWEJ - od 1 900 PLN

obsługa programów księgowych, znajomość ustawy o rachunkowości, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Pszczyna (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 850 PLN

specjalista ds. sprzedaży i marketingu oraz kosztorysowania
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Myszków (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Przygotowanie terenu podłoża, usunięcie zbędnych betonów, drzew, fundamentów, wykonanie podbudowy, utwardzenie nawierzchni, układanie kostki brukowej, montaż systemów odwodnień, budowa przepustów, roboty ogólnobudowlane.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Drzewica (łódzkie)

WYCHOWAWCA W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH, WYCHOWAWCZYCH I OPIEKUŃCZYCH - od 2 000 PLN

Praca z dziećmi - opieka i wychowanie, kontakt z żywnością. Wykształcenie wyższe pedagogiczne, mile widziane doświadczenie zawodowe, dobra sprawność fizyczna, zaświadczenie o niekaralności, dyspozycyjność, znajomość języka angielskiego.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Kłodzko (dolnośląskie)

MAGAZYNIER-KIEROWCA - od 1 850 PLN

Magazynier-kierowca
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Witunia (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT INSPEKTORA - 997,4 PLN

Przygotowanie odpowiedzi na pisma. Prowadzenie dokumentacji z tym związanej. Obsługa urządzeń biurowych. Obsługa kont internetowych. Obsługa systemów informatycznych. Archiwizacja wytworzonych dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI I KADR - od 2 000 PLN

kadrowo - księgowe
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 925 PLN

prace porządkowe na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Ulhówek (lubelskie)

POMOC KOSMETYCZNA - od 1 850 PLN

pomoc kosmetyczna
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Grodków (opolskie)

MAGAZYNIER - HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

Kontakt z klinetami zagranicznymi z Ukrainy i Rosji, przygotowywanie i wysyłka zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Godziesze Małe (wielkopolskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Chin, obsługa poczty elektronicznej w języku chińskim, dbanie o relacje z klientami
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK PROMOCJI - 997,4 PLN

zapoznanie sie przepisami OKSiR, bhp i ppoż, zapoznanie sie z praca w dziale promocji, tworzenie materiałów na strone internetową, planowanie kampani promocyjno-reklamowej i gadźetów promocyjnych, kontakt z grafikami, udział w tworzeniu projektów materiałów graficznych w postaci plakatów i ulotek, pomoc w realizacji koncertów estradowych i ich promocja.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Świecie (kujawsko-pomorskie)