Praca FLORYSTA Kluczbork kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: według harmonogramu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kluczbork

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kluczborski

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: zdolności manualne, staż pracy w zawodzie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

Sienkiewicza 22b, 46-200 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: bz

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: kluczborski

Gmina pracodawcy: Kluczbork

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kluczbork

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 22b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA ST(FP) - 997,4 PLN

pomoc w przygotowaniu posiłków (prace pomocnicze, zmywak, sprzątanie
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 850 PLN

obsługa minikoparki
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Mirsk (dolnośląskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Sulechów (lubuskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Obsługa karchera i glebogryzarki
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Modła (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Częstochowa (śląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI/ POMOC KSIĘGOWA - od 3 000 PLN

Praca pod zlecenie samodzielnej księgowej; pomoc w księgowaniu bieżących dokumentów; wprowadzanie do systemu księgowego dokumentów źródłowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Gdynia (pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Słudwia (zachodniopomorskie)

kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

sprzedaz paliw płynnych, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Brzeźno (lubelskie)

PRZETWÓRCA RYB - od 1 750 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Potaśnia (wielkopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Nauka/pomoc w:-prowadzeniu podręcznych rejestrów-obsłudze interesanta-przyjmowaniu,rozdzielaniu i przekazywaniu korespondecji
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Sopot (pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA. - 997,4 PLN

Obsługa klientów, realizacja rezerwacji noclegowych, wysyłanie ofert, kontakt z touroperatorami.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN DRUKUJĄCYCH I NACINAJĄCYCH - 997,4 PLN

obsługa maszyn, weryfikacja poprawności plików, kontrola jakości, pakowanie, spedycja wyrobów, utrzymywanie porzadku, prowadzenie dziennika
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 2 400 PLN

Przeładunek na hali koparka wyposażona w chwytak
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Tylmanowa (małopolskie)

REJESTRATORKA - 997,4 PLN

rejestratorka
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZEDAWCA, MAGAZYNIER, KIEROWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, zarządzanie magazynem, dostawa produktów do klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER + ST PO WER - 997,4 PLN

- przygot i pakowanie zamówień,- rozładunek kontenerów, załadunek,- przepakowaywanie towarów,- pomoc w układaniu towarów.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Łódź (łódzkie)

ELEKTRONIK - MECHANIK - 2 000 - 4 000 PLN

Konserwacja i utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń, przygotowanie maszyn do produkcji, diagnostyka i naprawa maszyn, stosowanie się do standardów higieny i bezpieczeństwa pracy. Praca w systemie zmianowym: 06.00-14.00, 14.00-22.00 od poniedziałku do piątku, pierwsza umowa na okres próbny.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Bolesławiec (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW - do 6 000 PLN

KOORDYNOWANI EPROCESÓW REKRUTACYJNYCH, SELEKCJA NAJBARDZIEJ SKUTECZNYCH BEZPOŚREDNICH METOD REKRUTACJI, ANALIZOWANIE APLIKACJI KANDYDATÓ, ARANŻACJA I PROWADZENIE ROZMÓW REKRUTACYJNYCH, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENI WYŻSZE, ZNAJOMOŚĆ BRANŻY IT, DOŚWIADCZENIE W REKRUTOWANIU SPECJALISTÓW, STAZ PRACY NA PODOBNYM STANOWISKU MIN. 4 LATA, BIEGŁY ANGIELSKI
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

- przygotowanie stanowiska pracy,- przyjmowanie dostaw towarów/ sprawdzanie ilościowe i jakościowe/,- obsługa urządzeń sklepowych / krajalnice, chłodnie, wagi/,- obsługa kasy fiskalnej,- przygotowanie towarów do sprzedaży / wycena, metkowanie, eksponowanie/,- bezpośrednia obsługa klienta / pobieranie należności w gotówce i za pomocą kart płatniczych/,- organizowanie zaopatrzenia.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Biecz (małopolskie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY - od 1 680 PLN

Wykonywanie prac-napraw na wydziale produkcyjnym przy utrzymaniu ruchu.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Częstochowa (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wydanie i załadunek towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Pabianice (łódzkie)

MONTER - od 1 850 PLN

montaż elementów metalowych, składanie fragmenów wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Mława (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Specjalista do spraw sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Stalowa Wola (podkarpackie)

MONTER WAG - 997,4 PLN

monter wag
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Nowogród Bobrzański (lubuskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Lipsko (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZO-BIUROWY - 997,4 PLN

zapoznanie się z przepisami BHP, nauka obslugi klienta ( bezpośrednie telefiniczna, mailowa), zapoznanie sie zasortymentem, nauka pilnowania i realizacji zamówień, Nauka organizacji sklepu internetowego, prace biurowe-wypełnianie dok. zamówień, dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA/DOPOSAŻENIE/16/3285 - od 1 850 PLN

obsługa klienta, pakowanie towaru, przyjmowanie należności, przyjmowanie reklamacji, dbanie o czystość, odpowiednie wyeksponowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed