Praca FLORYSTA Nowe Brzesko Firma handlowa Jolanta Lubacha

Rynek 19/1, 32-120 Nowe Brzesko, powiat: proszowicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: sprzedaż kwiatów i innych artykułów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowe Brzesko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: proszowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowe Brzesko

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie dowolne, może być osoba do przyuczenia

Nazwa pracodawcy: Firma handlowa Jolanta Lubacha

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Krakowska 11, 32-100 Proszowice, powiat: proszowicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: proszowicki

Gmina pracodawcy: Proszowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Proszowice

Ulica pracodawcy: Krakowska

Numer budynku pracodawcy: 11

Nazwisko osoby zgłaszającej: Jolanta Lubacha

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.04.2016