Praca FLORYSTA Sanok Firma Handlowo Usługowa Max Jerzy Ruebenbauer

Stanowisko: FLORYSTA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Data publikacji: 2016-06-30

Lokalizacja: Sanok (podkarpackie)

Pracodawca: Firma Handlowo Usługowa Max Jerzy Ruebenbauer

Podgórze 11, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sanok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sanocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sanok

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Zdolności artystyczne i twórcze

Nazwa pracodawcy: Firma Handlowo Usługowa Max Jerzy Ruebenbauer

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Langiewicza 7/50, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: sanocki

Gmina pracodawcy: Sanok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sanok

Ulica pracodawcy: Langiewicza

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: handel detal - kwiaty

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Podobne oferty pracy

DORADCA HANDLOWY W DZIALE BUDOWLANYM - od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: kompleksowe doradztwo klientom w kwestii doboru asortymentu, sprzedaż według standardów firmy, nawiązywanie długotrwałej relacji z klientem.Oczekiwania: wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne, chęć rozwoju i awansu w strukturach firmy, potencjał sprzedażowy,
Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - 2016-08-12 - Sanok (podkarpackie)

KELNER - BARMAN (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Besko (podkarpackie)

ANKIETER - od 28 PLN

Przeprowadzenie ankiet w sklepach znanej sieci handlowejRzetelne wywiązanie się z powierzonych obowiązków
Adecco Poland Sp. z o.o. - 2015-12-11 - Sanok (podkarpackie)

ŚLUSARZ - MONTER OKIEN - od 2 000 PLN

Produkcja okien z PCV i AL, montaż stolarki okiennej i drzwiowej.
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Sanok (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Zagórz (podkarpackie)

FLORYSTA - od 1 850 PLN

praca w charkterze florysty (układanie bukietów, dekorowanie)
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Kłobuck (śląskie)

FLORYSTA - do 1 850 PLN

obsługa klienta; dbanie o kwiaty cięte i doniczkowe; tworzenie kompozycji z kwiatów ciętych i doniczkowych; dbanie o porządek w kwiaciarni; tworzenie wystawy; ekspozycja towaru; 2 zmiany w godz. 8.00-19.00
Kwiaciarnia "ANIOŁOWO" Wilgocka Monika - 2016-06-28 - Zgorzelec (dolnośląskie)

KIEROWCA C+E - od 3 500 PLN

Bartosz Gankiewicz Handel-Usługi - 2016-10-04 - Załuż (podkarpackie)

FRYZJER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Sanok (podkarpackie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Sanok (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 2 000 - 2 400 PLN

Obsługa klientów w sklepie samoobsługowym
FHC-2 Sp. z o.o. Krosno - 2017-05-12 - Sanok (podkarpackie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Wolica (podkarpackie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, wykładanie towaru, przyjmowanie należności
FRAC Handel Sp. z o.o. Rzeszów - 2016-04-05 - Sanok (podkarpackie)

prowadzenie kwiaciarni
kontakt przez OHP - 2016-10-07 - Sosnowiec (śląskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

florysta
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-06-29 - Sanok (podkarpackie)

SPAWACZ - 2 000 - 2 800 PLN

Spawanie ręczne MAG 135
kontakt przez OHP - 2016-11-23 - Sanok (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Nowotaniec (podkarpackie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Układanie towarów na półki, obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, prace porządkowe
FRAC HANDEL Sp. z o.o. Auto-Market S.K.A. - 2017-04-20 - Sanok (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Utrzymywanie czystości na terenie zakładu
Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy "BUKSAN-ŁYKO" Tadeusz Łyko - 2016-06-03 - Sanok (podkarpackie)

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE CNC - 2 000 - 2 500 PLN

Obsługa obrabiarki sterowanej numerycznie CNC

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Pracownik produkcji - praca wielozadaniowa, prace fizyczne, operator urządzeń lub prace manualne
kontakt przez OHP - 2016-07-28 - Sanok (podkarpackie)

przyjmowanie towaru, wycena, oznakowanie i odpowiednie rozmieszczenie, pielęgnacja kwiatów doniczkowych, układanie kompozycji z kwiatów ciętych i sztucznych, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

KONSULTANTKA - 50 - 300 PLN

sprzedaż kosmetyków
kontakt przez OHP - 2016-01-21 - Sanok (podkarpackie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Pracownik budowlany
kontakt przez OHP - 2016-12-09 - Sanok (podkarpackie)