Praca FAKTURZYSTKA Siedlce kontakt przez PUP

Stanowisko: FAKTURZYSTKA

Wynagrodzenie: od 12 PLN

Zakres obowiązków: Wprowadzanie faktur do systemu informatycznego, prowadzenie dokumentacji magazynowej, sprawdzanie poprawności i korygowanie faktur, weryfikowanie zgodności dostaw z dokumentacją.

Data publikacji: 2016-09-13

Lokalizacja: Siedlce (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Wprowadzanie faktur do systemu informatycznego, prowadzenie dokumentacji magazynowej, sprawdzanie poprawności i korygowanie faktur, weryfikowanie zgodności dostaw z dokumentacją.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siedlce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Siedlce

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN/godz

Data zakończenia pracy: 11.10.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fakturzystka

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i podstawowych urządzeń biurowych, gotowość do nauki i podejmowania nowych wyzwań, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Kazimierza Pułaskiego 19/21, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Siedlce

Gmina pracodawcy: Siedlce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siedlce

Adres strony pracodawcy: http://www.vivenge.eu/

Ulica pracodawcy: Kazimierza Pułaskiego

Numer budynku pracodawcy: 19/21

Profil działalności pracodawcy:
Fabryka reklamy; kompleksowe rozwiązania z zakresu oznakowania reklamowego, wyposażenia meblowego i materiałów POS; produkty z zakresu reklamy świetlnej, ekspozytorów reklamowych, mebli reklamowych, biurowych, restauracyjnych oraz wysp sprzedażowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.09.2016