Praca FAKTURZYSTKA (STAŻ) Grudziądz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grudziądz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Grudziądz

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 10.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TYNKARZ - od 2 570 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWNIK DS. PRAWNYCH - od 7 000 PLN

-analiza rozwiązań systemów ERP, IT oraz ich wdrazanie w Polsce- Projekt zastosowań informatyki, analiza i ocena projektów przetwarzania informacji, ekspertyzy systemów komputerowych, prace analityczne, badawcze i wdrożeniowe, diagnoza problemów, modernizacja projektów i procesu
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Zabierzów (małopolskie)

INSTRUKTOR SPORTU/ OPIEKUN SALI GIMASTYCZNEJ - od 1 850 PLN

ZAPEWNIENIE KORZYSTANIA Z SALI, PROTOKOLARNE WYPOZYCZANIE I PRZYJMOWANIE DROBENGO SPRZETU SPORTOWEGO
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Płoty (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ - od 2 650 PLN

- nauczanie w szkole
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Śledzianów (podlaskie)

ROBOTNIK ROLNY - do 1 850 PLN

Obsługa kurników przy hodowli gęsi (sypanie pasz, ścielenir kurników, załadunek i rozładunek drobiu).
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Wisznia Mała (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Kontakt z klientem, rozwożenie ofert do klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Kielce (świętokrzyskie)

POZOSTALI OPERATORZY URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI POWIERZCHNIOWEJ METALI I NAKŁADANIA POWŁOK - od 1 850 PLN

prace w produkcji drobnej galanterii metalowej(klamry,blaszki i inne ozdoby metalowe),lutowanie i zgrzewanie elementów oraz przygotowywanie powierzchni do nakładania powłok
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Częstochowa (śląskie)

LAKIERNIK PROSZKOWY - od 2 000 PLN

Przygotowanie metali do lakierowania, dobór farby do lakierowania proszkowego, pakowanie.
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Trzciany (mazowieckie)

OPERATION MANAGER/MENEDŻER DS. OPERACYJNYCH - od 1 850 PLN

koordynacja procesów administracyjnych i operacyjnych związanych z realizacją projektu, optymalizacja kosztów operacyjnych, zapewnienie ciągłości oraz terminowości procesów, ciągłe podnoszenie efektywności, opracowanie i wdrożenie rozwiązań zwiększających efektywność i wydajność poszczególnych procesów, rozwój aktualnych oraz współtworzenie nowych usług oraz produktówodpowiedzialność za tworzenie i realizację planu operacyjnego
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

roboty ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Poddębno (wielkopolskie)

STOLARZ - do 1 860 PLN

produkcja mebli
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Łysomice (kujawsko-pomorskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

Spawacz
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Brzeg (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wykonywanie obowiązków powierzonych przez pracodawcę w terminie z zachowaniem odpowiedniej jakości świadczonych usług na rzecz klientów. Odbieranie korespondencji przychodzącej, wysyłanie wychodzącej. Obsługa urzadzeń biurowych, odbieranie połączeń telefonicznych oraz amail. Prowadzenie dokumentacji biurowej, porządkowanie dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Oleśnica (dolnośląskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

Dekretacja dokumentów, wprowadzanie do systemu komputerowego dokumentów księgowych, sporządzanie deklaracji rozliczeniowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA - od 1 850 PLN

obsługa maszyn do obróbki drewna
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Wróblik Szlachecki (podkarpackie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - do 1 850 PLN

Przestrzeganie czasu pracy, prowadzenie dokumentacji CMR, usuwanie usterek w aucie, prowadzenie pojazdu, dbanie o auto, rozliczanie się z dokumentacji CMR, sprawdzanie stanu technicznego pojazdu.Miejsce wykonywania pracy: Teren UE
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Zawonia (dolnośląskie)

SZLIFIERZ-OSTRZARZ (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - od 1 850 PLN

ostrzenie pił, pomiar i regulowanie przebiegu ostrzonych narzędzi, konserwacja i czyszczenie szlifierek
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Gorlice (małopolskie)

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU BIOGAZOWNI - od 1 850 PLN

Bieżąca obsługa biogazowni utylizacyjno - rolniczej oraz wszystkich instalacji i urządzeń wchodzących w jej skład.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Piekoszów (świętokrzyskie)

SEKRETARKA - STAŻ PO WER 2 - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

Sprzątaczka
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Usługi fryzjerskie.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Kielce (świętokrzyskie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

- Wykonywanie instalacji hydraulicznych na terenie całej Polski według zleceń. Pracodawca zapewnia płatne zakwaterowanie.- Wynagrodzenie: 1850 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas określony 3 lata. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca: 8:00-16:00 lub 7:00-15:00 + dni wolne od pracy. Wykształcenie BEZ znaczenia. Doświadczenie NIE jest wymagane.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Katowice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe w warsztacie samochodowym
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Kretomino (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK - do 1 850 PLN

Zakładanie, utrzymanie zieleni miejskiej, wykonywanie ciągów pieszych na terenie miasta.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Lubaczów (podkarpackie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - od 1 850 PLN

prace polowe oraz w gospodarstwie rolnym
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Kocmyrzów (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

prace porządkowe, udrażnianie rowów przydrożnych, wykaszanie poboczy dróg i ich odkrzaczanie
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Lubaczów (podkarpackie)

ustawianie rusztowań i oprzyrządowania, przygotowanie zaprawy murarskiej, układanie na zaprawie cegieł i wiązanie ze sobą, wykonywanie tynków
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 1 300 PLN

opiekana nad klientami, z którymi firma ma podpisane umowy oraz ich obsługa administracyjna, pozyskiwanie nowych klientów z Ukrainy, Rosji i Polski, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klienatmi, zapewnienie najwyższego poziomu obsługi, raportowanie, budowanie pozytywnego wizerunku firmy
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Piaseczno (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Wydawanie mięsa, wędlin, serów i pozostałego nabiału, krojenie na krajalnicy i ważenie na wadze etyketującej, wydawanie klientowi przygotowanego towaru celem skasowania na kasie fiskalnej. Obsługa regału chłodniczego, kontrola ilości i jakości produktów (terminy przydatności). Uzupełnienie braków towaru poprzez spisywanie braków towarów.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Łaszewo (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed