Praca FAKTURZYSTKA Rościszewo kontakt przez PUP

Stanowisko: FAKTURZYSTKA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu

Data publikacji: 2016-05-02

Lokalizacja: Rościszewo (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rościszewo, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rościszewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sierpecki

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu

Witosa 2, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wydanie skierowań przez PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: sierpecki

Gmina pracodawcy: Sierpc

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sierpc

Ulica pracodawcy: Witosa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy