Praca FAKTURZYSTKA Lipowa Sklep Spożywczo-Przemysłowy Marek Makowski

Miejsce pracy:
34-324 Lipowa 1105, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Wprowadzanie danych do systemu komputerowego, kontrola dokumentów związanych z obiegiem towarowym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 951 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lipowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lipowa

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 951 PLN

Data zakończenia pracy: 25.03.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, handlowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie zawodowe w branży handlowej, znajomość programu sprzedażowego

Nazwa pracodawcy: Sklep Spożywczo-Przemysłowy Marek Makowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Krakowska 194, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV lub skierowanie do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bielsko-Biała

Gmina pracodawcy: Bielsko-Biała

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielsko-Biała

Ulica pracodawcy: Krakowska

Numer budynku pracodawcy: 194

Profil działalności pracodawcy: Sklep spożywczo-przemysłowy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka