Praca FAKTURZYSTKA (123 SEFS) Karczew kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Karczew, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Oferta stażu do 30r.ż.Wystawianie dokumentacji handlowych, dowodów dostaw, faktur, korekt krajowych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA (123 SEFS)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Karczew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: otwocki

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Adres pracodawcy:
Górna 11, 05-400 Otwock, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: otwocki

Gmina pracodawcy: Otwock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Otwock

Ulica pracodawcy: Górna

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja wyrobów z drobiu, przetwórstwo drobiu

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

621S PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na parkingu
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK PRZY PRODUKCJI BASENÓW - od 1 000 PLN

lakiernictwo, szpachlowanie , załadunek towaru
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Milejowice (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

zgodnie z umową
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Strzegom (dolnośląskie)

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY - od 1 000 PLN

projektowanie oraz wykonywanie środków reklamowych, określanie metod produkcji reklamy
kontakt przez PUP - 2015-12-28 - Słupno (mazowieckie)

MONTER BRAM - od 2 500 PLN

składanie i montaż bram segmentowych inne prace zlecone przez właściciela
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Wola Zabierzowska (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kraków (małopolskie)

INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA - od 10 816,67 PLN

Punkt kontaktu dla klientów firmy Cisco i nawiązywanie efektywnych relacji roboczych, rozwiązując problemy techniczne, zarządzając oczekiwaniami i gwarantując satysfakcję klientów. Nieustanne doskonalenie wiedzy na temat produktów i protokołów sieciowych wymaganych do świadczenia pomocy technicznej pierwszego, drugiego i trzeciego poziomu we wszystkich krajach, w wyznaczonej dziedzinie technologicznej.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- ogólna obsługa magazynu: przyjmowanie nadesłanych przesyłek i sprawdzanie ich zawartości z fakturą,- przyjmowanie i rozdział towaru do magazynu, dbanie o porządek,- wydawanie towaru zgodnie z zamówieniami przedstawionymi do realizacji,- sprawdzanie stanu ilościowego i dat ważności produktów,- obsługa urządzeń i programów magazynowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

Pomoc w pracach biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Pińczów (świętokrzyskie)

SPRZĄTACZKA NA OBIEKTACH SPORTOWYCH - do 1 850 PLN

Sprzątanie na obiektach sportowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Cieszanów (podkarpackie)

NAUCZYCIEL GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ - od 800 PLN

Prowadzenie zajęć z gimnastyki korekcyjnej z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną i zaburzeniami psychicznymi.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 100 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Lewiczyn (mazowieckie)

MŁODSZY MONTER, MONTERKA - od 12,5 PLN

zdolności manualne ,dobry wzrok
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Stryków (łódzkie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 928 PLN

Załadunek i rozładunek kontenerów, kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją, przewóz palet, sortowanie towaru, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Sułkowice (mazowieckie)

PRASOWACZKA RĘCZNA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Barcin (kujawsko-pomorskie)

TERMOIZOLER/WYKONYWANIE IZOLACJI TERMICZNEJ ZGODNIE Z TECHNOLOGIĄ PRAC TERMOIZOLACYJNYCH, PODSTAWOWE WYKONYWANIE PRAC TERMOIZOLACYJNYCH, PODSTAWOWE WYKONYWANIE OBRÓBEK TYNKARSKICH, BLACHARSKICH ORAZ POZOSTAŁYCH ROBÓT TOWARZYSZĄCYCH - od 925 PLN

Prace związane z wykonywaniem prac pomocniczych, w tym podstawowe prace tynkarskie, blacharskie, klejenie płytek, mieszanie kleju wraz z pozostałymi pracami termoizolacji budynków.
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Wola Batorska (małopolskie)

MECHANIK MASZYN SZWALNICZYCH-KONSERWATOR - od 1 750 PLN

Prace konserwatorskie-naprawa maszyn
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Nowy Targ (małopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 13 PLN

Pracownik ochrony fizycznej w Galerii Bronowice (Sklep Auchan)
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Kraków (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

realizowanie i koordynowanie działań w zakresie wsparcia sprzedaży, budowanie wizerunku firmy i marki rynku, projektowanie kampani sprzedażowych,i promocyjnych, pozyskiwanie nowych klientow do pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Łopuszka Mała (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

-sprzedaż art. spożywczych oraz monopolowych
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Studniska Dolne (dolnośląskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

spawanie
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Borzytuchom (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

staż Unijny dla osób 25 - 30, długotrwale bezrobotnych.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Łask (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

przyjmowanie i rozładunek towarów, wydawanie towarów z magazynu
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

PRASOWACZ - od 1 850 PLN

Prasowanie odzieży, gotowych elementów.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Zamość (lubelskie)

SPECJALISTA DS MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH (SOCIAL MEDIA) - od 2 000 PLN

Nawiązywanie i prowadzenie współpracy z mediami i blogerami z branży artystyczno-wnętrzarskiej. Prowadzenie profili w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Pinterest, YouTube, Twitter) i tworzenie treści na te profile. Tworzenie blogów firmowych oraz tematycznych. Prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Angażowanie społeczności wokół profili w social media.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Kielce (świętokrzyskie)

MANIKIURZYSTKA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Warszawa (mazowieckie)