Praca FAKTURZYSTKA (123 SEFS) Karczew kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Karczew, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Oferta stażu do 30r.ż.Wystawianie dokumentacji handlowych, dowodów dostaw, faktur, korekt krajowych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA (123 SEFS)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Karczew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: otwocki

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Adres pracodawcy:
Górna 11, 05-400 Otwock, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: otwocki

Gmina pracodawcy: Otwock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Otwock

Ulica pracodawcy: Górna

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja wyrobów z drobiu, przetwórstwo drobiu

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KRAWIEC - 997,4 PLN

Obszywanie firan i zasłon, modelowanie firan i zasłon, przyszywanie taśm i dekoracji do firan i zasłon.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Mielec (podkarpackie)

MONTER-MECHANIK ROWERÓW - 997,4 PLN

wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnychnaprawa rowerów: regulacja przerzutek, usuwanie luzów, sprawdzanie ram, wymiana osi, suportów, wianków, wymiana linek, pancerzy, smarowanie elementów rowerowych np. łożysk, centrowanie kół, wymiana opon, dętekdoradztwo w sprawie zakupu roweru lub napraw rowerowych
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

PRASOWACZKA - od 1 850 PLN

PRASOWANIE ELEMENTÓW ODZIEŻY , PODKLEJANIE FLIZELINĄ MAŁYCH ELEMENTÓW.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Kraków (małopolskie)

BARMAN - 997,4 PLN

sporządzanie i podawanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych oraz przekąsek, dbałość o asortyment baru, sporządzanie zamówień, dbałość o porządek i czystość w miejscu pracy, rozliczanie kasy po zakończeniu pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Pszczyna (śląskie)

*RECEPCJONISTA (REFUNDACJA W TRYBIE ART. 150 F USTAWY DLA OSÓB DO 30 R. Ż.) - od 1 850 PLN

prowadzenie bieżących spraw klubu, kontakt z klientem, dbałosć o wizerunek siłowni
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Lubin (dolnośląskie)

KELNER/KA/DOPOSAZENIE/16/5506 - od 1 850 PLN

obsługa klientów, kasy fiskalnej, obsługa bufetu, nakrywanie do stołu
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Starachowice (świętokrzyskie)

ASYSTENT HANDLOWCÓW - 997,4 PLN

wykonywanie telefonów do klientów, wspieranie handlowców w sprzedaży, badanie rynku, umawianie spotkań, sprzedaż produktów
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Gierałcice (opolskie)

OPERATOR MASZYN - od 2 000 PLN

Obsługa maszyny do produkcji frytki z pianki.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

DOSTAWCA PIZZY M/K - od 12 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 1 872 PLN

Dostawa do sklepów, handel obwóźny
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Raba Wyżna (małopolskie)

MALARZ FIGUR GIPSOWYCH - 997,4 PLN

malowanie figur
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Miechów (małopolskie)

STAŻ/FP/ - SPECJALISTA ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ - 997,4 PLN

wysyłanie zawiadomień, segregowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

POMOCNIK PIEKARZA - 997,4 PLN

przygotowanie zgodnie z wytycznymi surowców do produkcji,wypiek pieczywa.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Zambrów (podlaskie)

STAŻ - MAGAZYNIER - 997,4 PLN

- Organizacja towarów na magazynie - przyjęcie i wydanie towaru;- przyjmowanie dostaw zagranicznych;- kompletowanie zamówień;- inwentaryzacja towaru.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Chorzów (śląskie)

SPRZEDAWCA* - od 1 850 PLN

sprzedaż art. spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Leszno (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

praca w sortowni folii i makulatury
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Brzezie (małopolskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - 997,4 PLN

obsługa maszyn szwalniczych
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

DOSTAWCA PIZZY K/M - od 15 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK CIEŚLI, BETONIARZA, ZBROJARZA - od 1 900 PLN

montaż szalunków, konstrukcji betonowych i żelbetowych, wiązanie zbrojeń, zalewanie betonem, zdejmowanie szalunków
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Gowarzewo (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ - od 800 PLN

Prowadzenie zajęć z gimnastyki korekcyjnej z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną i zaburzeniami psychicznymi.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

MURARZ - do 856 PLN

SMUROWANIE Z WSZYSTKICH MATERIAŁÓW BUDOWALNYCH DOSPTEPNYCH NA RYNKUWYMAGANIA;UMIEJETNOŚĆ MUROWANIA
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

TECHNIK EKONOMISTA - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK UBOJNI TAŚMA - od 1 000 PLN

Pomoc w pracach ubojowych, taśma, sprzątanie pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Kaliszkowice Ołobockie (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

mechanik pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Sanok (podkarpackie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

rozbórka i burzenie budynków i pozostałych obiektów budowlanych, przygotowanie terenu pod budowę, tynkowanie, szpachlowanie, malowanie, drobne prace budowlane itd
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Smolniki (wielkopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

1. Przeszkolenie na zasadach przewidzianych dla pracowników w zakresie BHP i PPOŻ.2. Zapoznanie się z regulaminem pracy, z przepisami dotyczącymi tajemnicy służbowej oraz z procedurą przyjmowania klientów.3. Obsługa systemów komputerowych i urządzeń biurowych.4. Referat Ubezpieczeń:- zapoznanie się z przepisami i orzecznictwem dotyczącym ubezpieczeń społecznych rolników,- dokumentacja, rodzaje i technika naliczania składek,- segregacja dokumentacji do akt ubezpieczeniowych,- zakładanie akt ubezpieczeń zdrowotnych oraz ich numeracja i segregacja,- zapoznanie z segregacją przyjętej korespondencji,- przygotowanie wpłat z tytułu składek do księgowania, obrotów na kontach płatników według rejonów,- elektroniczna rejestracja dokumentacji wpływającej.5. Referat Świadczeń:- zapoznanie się z przepisami dot. Świadczeń krótkoterminowych,- zakładanie i układanie teczek świadczeniobiorców,- prowadzenie rejestru świadczeń GZO, GZOP, GZM,- rozkładanie i wpisywanie dokumentów do akt świadczeniobiorców,- obsługa frankownicy i wysyłka korespondencji,- elektroniczna rejestracja dokumentacji wpływającej.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Kartuzy (pomorskie)

PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA - od 2 057,31 PLN

obsługa klientów sieci telewizji kablowej BRANSAT, przyjmowanie zgłoszeń, zawieranie umów, pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - do 3 281 PLN

Przygotowywanie posiłków, wydawanie, dekorowanie posiłków, przyjmowanie dostaw i weryfikacja świeżości produktów, robienie zakupów, zmywanie naczyń. Praca na dwie zmiany, umowa na czas określony.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Wrocław (dolnośląskie)